21°C lekki deszcz

fotograf na ślub i sesję

Dodano: 2016-02-06 23:34:28

planujemy z narzeczonym ślub i szukamy fotografa! może ktoś kogoś polecić, najlepiej już po ślubie :) zastanawiamy się, czy bardziej opłaca się wybranie oddzielnie fotografa i filmowca, czy lepiej skorzystać z usług jakiegoś studia, które zapewni nam i zdjęcia i nagranie? Jakie są wasze wrażenia? miło byłoby mieć i video i album jako pamiątkę. najlepiej, żeby przygotował nam go od razu fotograf ślubny Siedlce Obawiamy się tylko, że studio nie przygotuje nam nic oryginalnego...
odpowiedz cytuj
Agusia dodano: 2016-02-24 14:51:54
Cześć, wraz z mężem mieliśmy podobną zagwozdkę kiedy planowaliśmy ślub, przejrzeliśmy mnóstwo ofert, zdjęć oraz filmów...
Rzadko zdążały się opcję filmowania oraz fotografowania przez jedną firmę, a jak już zaleźliśmy coś to zazwyczaj było to mało kreatywne i w kiepskiej jakości.
Po przekopaniu internetu i określeniu budżetu( nie chcieliśmy wydawać 10tysięcy) zdecydowaliśmy się jednak tylko na profesjonalnego fotografa, wybór padł na Pana Pawła Nożyńskiego którego mogę polecić z czystym sumieniem :)
http://blog.pawelnozynski.pl/
Dostaliśmy super reportaż ze ślubu zawarty w 100 fotografiach a do tego bardzo dużo dodatkowych zdjęć, także niczego nie zabrakło. Pozdrawiam!
odpowiedz cytuj
ale.aleksandra dodano: 2016-05-30 23:05:25
Również polecam Pawła Nozyńskiego :) Pięknie uwiecznił nasz ślub i wykonał wspaniałe zdjęcia na sesji plenerowej. Naprawdę gorąco polecam. Fotografie te do dziś przywołują we mnie wszystkie emocje z tamtych chwil :) 
odpowiedz cytuj
Ale_kik dodano: 2016-06-28 22:09:38
Ja byłam bardzo zadowolona ze zdjęć wykonanych przez http://www.m-fotografia.pl/. Uwiecznili najlepsze chwile w trakcie ślubu oraz przeprowadzili profesjonalną sesję zdjęciową na drugi dzień w plenerze. :) Mimo tego, że są z Lublina to nie ma przeszkód żeby dojechali w inne wyznaczone miejsce. Polecam oglądnąć ich zdjęcia na stronie :)
odpowiedz cytuj
KonradKwieXXX dodano: 2016-11-23 23:02:59
może zajrzyj na swój profil na serwisie społecznościowym a na pewno znajdziesz zdjęcia znajomych z sesji. Następny krok to subiektywna selekcja i zagadanie do znajomego albo bezpośrednio do fotografa, bo oni zawsze się linkują pod takimi zdjęciami. Przynajmniej wiadomo czego się spodziewać :)
odpowiedz cytuj

1 ... 1