:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  15°C pochmurno z przejaśnieniami

24-latka spod Siedlec zabiła się piłą do żywopłotów

Wydarzenia, latka Siedlec zabiła piłą żywopłotów - zdjęcie, fotografia

Jak informują dzisiaj ogólnopolskie media w wiosce pod Siedlcami rozegrała się ogromna tragedia. 24-letnia kobieta zabiła się piłą do żywopłotów.

24-letnia kobieta z małej wioski pod Siedlcami na Mazowszu podcięła sobie żyły u rąk, a potem – by mieć pewność, że popełni samobójstwo – przyłożyła szyję do stalowych zębów piły. Niestety, udało jej się. - podaje natemat.pl.

Okoliczni mieszkańcy są zaszokowani tragedią, jaka się tam wydarzyła.

- Nie wiemy, co skłoniło tę kobietę do samobójstwa. Sprawdzamy czy przypadkiem ktoś jej w tym nie pomógł. Namową lub w inny sposób – mówi komisarz Agnieszka Świerczewska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Z tego co wiadomo, 24-latka kupiła elektryczną piłę do strzyżenia żywopłotów i gdy tylko została sama w domu – uruchomiła ją. Zmarła błyskawicznie od upływu krwi. – To był horror – mówią śledczy. Krew była na ścianie, podłodze, suficie. Wyglądało, jakby ktoś rozbryzgał ją specjalnie po całym pomieszczeniu.

W wiosce aż huczy od plotek. Mieszkańcy mówią, że powiększała sobie piersi i coś poszło nie tak. Kobieta wg opinii sąsiadów była przewrażliwiona na punkcie swojego wyglądu. Miała publikować dziesiątki swoich zdjęć w portalach społecznościowych.

 

 

źr. www.natemat.pl

24-latka spod Siedlec zabiła się piłą do żywopłotów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 11:30:33

    Wali już na dekiel tym małolatom, jak nie dopalacze czy dilerka i zabójstwo ,to jakieś chore operacje u rzeźników i takie efekty

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 11:47:26

    Co to za wioska??

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 11:49:43

    Skórzec

  • Gośćw - niezalogowany 2018-08-28 11:55:23

    O matko co to trzeba mieć w głowie żeby zrobić sobie samemu krzywdę i to jeszcze w taki sposób :/. Teraz tyle się słyszy o tej młodzieży co oni wyprawiają aż w głowie się nie miejsc i. Mimo Wszystko bardzo współczuję rodzicom utraty dziecka.

  • m87 - niezalogowany 2018-08-28 12:34:09

    Jak miala na imie?

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 13:08:00

    Przeciez to bylo pare dni temu, a nie dzisiaj.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 13:10:16

    Jak się nazywała ta dziewczyna?

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 13:43:54

    Paulina

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 13:47:17

    A nazwisko?

  • gość 2018-08-28 13:51:30

    Proszę się pomodlić i nie komentować!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 14:07:43

    C**j cię to

  • gość 2018-08-28 14:14:00

    Anna Grodzka

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 14:30:47

    Już dawno po pogrzebie a tu taki odkop.

  • Ewelina Rutkowska - niezalogowany 2018-08-28 16:32:02

    Po co wogole robić materiał z takiej tragedii? Ludzie z redakcji puknijcie się w te swoje łby. Jej należy się spokój, tak jak i jej rodzinie. Robić sensacje z takiej tragedii? To żałosne. Jesteście obrzydliwi.

  • Ada - niezalogowany 2018-08-28 17:18:22

    Skórzec to mała wioska? Kto to pisał

  • Kolezanka - niezalogowany 2018-08-28 18:52:46

    Ludzie walnijcie się w te puste głowy! Po cholerę podjęcie imię i dane jakie kolwiek? Jak mozna robić sensacje z takiej tragedii!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 02:22:54

    Pau***** Cab**

  • Mkl - niezalogowany 2018-08-29 21:18:45

    Do gość "Pau***** Cab**" masz jakieś źle informacje na temat imienia i nazwiska tej dziewczyny, jak nie wiesz to nie wypisuj głupot tylko się dokładnie zorientuj o kogo chodzi!

  • Ewa - niezalogowany 2018-08-29 22:11:46

    Jak można tak drwić z czyjegoś nieszczęścia, co za kołtuny tu piszą?? Paulinko śpij w pokoju,jesteś w lepszym świecie nikt Ci już nie dokuczy !

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 22:35:09

    Spójrzcie ludzie co się dzieje kiedy gonicie za wszystkim, nie widząc czlowieka. Na pewno potrzebowała pomocy. Bardzo smutna i przykra sprawa.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 23:08:52

    :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 07:44:59

    I film pt. Wołyń w tle :-( , którego nie powinno być na ekranach telewizorów o tej porze co był albo w ogóle go nie powinno być ...

  • Jalus - niezalogowany 2018-08-30 18:42:34

    OM AMI DEWA HRI !

  • gość 2018-09-03 17:27:12

    Szkoda kobiety. Depresja bywa czasem zabójcza. Wieczny odpoczynek raczej jej dać Panie Boże Wszechmogący. Niech spoczywa w pokoju. Amen.