:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Andrzej Duda złożył wieniec pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Siedlcach (video)

Podczas oficjalnej wizyty w Siedlcach Andrzej Duda złożył również wieniec pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego.

Główne uroczystości w dniu 11 lutego odbyły się na rondzie u zbiegu Torowej – Łukowskiej i Ziuty Buczyńskiej. Prezydent RP Andrzej Duda nadał imię rondu. Od tego momentu będzie nosiło nazwę im. Zbigniewa Romaszewskiego.

- Tu, w tym mieście będzie także rondo imienia Pana Marszałka Zbigniewa Romaszewskiego: człowieka wolności, człowieka sprawiedliwości, człowieka godności i wielkiej prawości. Człowieka, który od swoich zupełnie młodych lat, od lat 60-tych, kiedy było to naprawdę niebezpieczne, czynnie walczył o prawa człowieka, o godność człowieka, o elementarną sprawiedliwość. - powiedział Andrzej Duda w swoim przemówieniu.

Tuż po godzinie 13. Prezydent przyjechał pod pomnik Lecha Kaczyńskiego, by złożyć wieniec kwiatów. Czekała na niego liczna grupa siedlczan, którzy chcieli zobaczyć głowę państwa a po cichu liczyli na selfi z prezydentem. Niektórym udało się nawet uścisnąć z nim dłoń. Andrzej Duda na pożegnanie usłyszał gromkie 100 lat.

 

andrzej duda w siedlcach, andrzej duda siedlce - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się