:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Andrzej Halicki - Jeśli chodzi o Siedlce oceniajmy ten inwestycyjny zastój (video)

10 lutego w Siedlcach gościł Andrzej Halicki, przewodniczący regionu mazowieckiego Platformy Obywatelskiej, polski polityk, ekonomista, przedsiębiorca, poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, od 2014 do 2015 minister administracji i cyfryzacji. W rozmowie z nami dzieli się przemyśleniami na temat sytuacji w Polsce, opowiada o przyszłych wyborach i planach dotyczących PO i Siedlec.

Mniej orderów, więcej realnej pracy, więcej rozmowy. Przed Platformą Obywatelską w Siedlcach stoi nie lada zadanie. W ostatnim czasie mieliśmy wiele trudności i konfliktów. Należy o tym zapomnieć i iść do przodu.

- Dziś po wyborach wewnętrznych mam nadzieję na ożywienie. Dlaczego w Siedlcach nie dzieje się za wiele, dlaczego nie może być tak, jak w miastach ościennych, w Węgrowie, Mińsku, gdzie na spotkania PO przychodzi po 300 osób? - mówi w wywiadzie Andrzej Halicki.

Andrzej Halicki - Jeśli chodzi o Siedlce oceniajmy ten inwestycyjny zastój (video) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się