:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Aresztowany za zabójstwo żony

Kronika policyjna, Aresztowany zabójstwo żony - zdjęcie, fotografia

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym 51 – letni mieszkaniec gm. Zbuczyn zatrzymany 13 czerwca pod zarzutem zabójstwa. Aresztowany podczas awantury z żoną kilkakrotnie uderzył kobietę nożem w okolice szyi, twarzy i barków. Poszkodowana po dwóch dniach zmarła w szpitalu. Podejrzanemu grozi obecnie kara od 8 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu (13.06) policjanci z PP w Zbuczynie zostali powiadomieni o awanturze pomiędzy małżonkami, do której doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy. W jej trakcie 51 – letni mężczyzna kilkanaście razy ugodził nożem w okolice szyi, twarzy i barków swoją 44 – letnią żonę. Kobietę w stanie zagrażającym życiu przewieziono do szpitala, gdzie po dwóch dniach zmarła.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Jak ustalono podczas przeprowadzonego badania w chwili zdarzenia miał on w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu. W miniony piątek (16.06) siedlecki Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w tej sprawie przez policję materiałami przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Siedlcach i zadecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego 51 – latka na trzy miesiące pod zarzutem zabójstwa.

Przestępstwo to zagrożone jest karą od 8 lat do dożywotniego pozbawienia wolności włącznie.


KMP w Siedlcach.

Aresztowany za zabójstwo żony komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-06-19 22:14:20

  Powinna być kara smierci dla takiego bydlaka!!! Wyrazy współczucia dla dzieci które musiały na to patrzec i stracić matke:-(

 • Gość - niezalogowany 2017-06-19 22:25:13

  Co z tego że dostanie dożywocie jak za parę lat wyjdzie za dobre sprawowanie a nikt dzieciom nie zwróci matki i tego co przeżyły

 • gość 2017-06-20 10:39:55

  Treść komentarza...

 • gość 2017-06-22 00:27:22

  Okropne !!! W jednym dniu dzieci straciły wspaniałą matkę i ojca [jakiby nie był]. Najgorsze jest to, że wkraczając w życie dorosłych, będa musiały mieć świadomość, że idą do pracy i z ich podatków idą środki na utrzymanie w więzieniu, bantyty, który zabrał im matkę. Zostawił skazę ... ból i pytanie dlaczego? dlaczego?, dlaczego? bardzo współczuję, dzieciaki trzymajcie się razem. Mieliście wspaniałą MATKĘ, która zawsze z troską podchodziła aby wychować Was na dobrych, uczynnych, życzliwych dla innych Ludzi. Dużo sił w trwaniu i wierze życzę.

 • Gość - niezalogowany 2017-06-27 15:29:17

  Tragedia rodzinna nic z niczego sie nie bierze ...wina jest zawsze obustronna cos musiało doprowadzić do takiej sytuacji. Tam musialo cos zlego juz sie dziać wczesniej a poprostu pomoc dla rodziny nie przyszła na czas i doszlo do tragedi. Ofiarami tej calej tragedi są wszyscy czlonkowie rodziny nawet ten ktory dokonał zbrodni ktory rownież stracił wszystko. Pytanie trzeba zadac sobie czy mozna bylo tego uniknąć ? Czy nic nie mozna było zrobić ? Wspolczucia dla rodziny ktora w jednej chwili stracila matkę i ojca .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji