:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

Czytam – wiem – jestem bezpieczny

To wspólny projekt Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach przewidujący cykl zajęć edukacyjnych adresowanych do dzieci z przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych naszego miasta.

W dniu dzisiejszym w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach Komendant Miejski Policji w Siedlcach podinsp. Andrzej Dziewulski oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach - Jadwiga Madziar podpisali porozumienie o współpracy partnerskiej przy realizacji Projektu pod nazwą : „Czytam – wiem – jestem bezpieczny".

W przedszkolach i szkołach odbywać się będą zajęcia edukacyjne, podczas których najmłodsi dowiedzą się, jakie niebezpieczeństwo może im zagrażać i jak temu aktywnie zapobiegać. Zajęcia prowadzone będą wspólnie przez pracownika biblioteki i funkcjonariusza policji. W spotkaniach z dziećmi wykorzystane zostaną lektury związane z tematem zajęć oraz materiały związane z ogólnie pojętym bezpieczeństwem, jak choćby gadżety zawierające numery telefonów alarmowych.

Placówki oświatowe, które zechcą wziąć udział w realizowanym projekcie mogą zgłaszac się zarówno do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach jak też do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.

 

kom. Agnieszka Świerczewska
KMP Siedlce

Czytam – wiem – jestem bezpieczny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji