:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Darmowe przejazdy - pomysł siedleckiej PO

Krzysztof Chaberski, przewodniczący siedleckiego koła Platformy Obywatelskiej zaproponował darmową komunikację miejską na czas korków. Pyta też prezydenta Kudelskiego o stan przygotowań do zimy.

Jak mówi przewodniczący - jest to reakcja na wniosek mieszkańców, którzy proszą członków PO o interwencję. Siedlczanie mają dość korków, nieprzejezdnych ulic i natłoku aut na ulicach, zmuszonych jeździć wg objazdów. Wszystkie inwestycje zostały skumulowane w roku wyborczym i stąd te problemy na drogach.

Zdaniem K. Chaberskiego można udostępnić mieszkańcom np. 2 linie autobusów za darmo, może nawet zmienić ich linie, tak, aby w jak najbardziej skuteczny sposób pomóc osobom dojeżdżającym z różnych stron miasta. Autobus mógłby zatrzymywać się na żądanie.

 

 

 

 

Darmowe przejazdy - pomysł siedleckiej PO komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-11-05 00:13:37

  Najlepiej fruwac a jak Pan sobie myśli źe darmowe autobusy to rozwiążą niech Pan nie będzie śmieszny Ale za 6 czy 8 miesięcy To co Pan wtedy zaproponuje mieszkańcom samolotu na własnej poseaji. Uważam źe wartosiecprzemęczyć No ale jak już tak Pan napisał To chyba w swoim imieniu a nie meszkańcow

 • gość 2017-11-05 22:43:59

  Zaraz zaraz...czy to nie jest pomysł grupy radnych sprzed kilku miesięcy ??? coś tu nie tak....

 • gość 2017-11-07 17:54:50

  Prawo jazdami????? Pęknę :D

 • SJP - niezalogowany 2017-11-10 11:51:52

  Ech, Panie Chaberski... Daj pan sobie siana z polityką i zostań instruktorem nauki jazdy. Odniesiesz pan takie same, albo nawet jeszcze większe sukcesy. Będziesz się pan mógł pochwalić ogromną platformą osób, które dzięki pana pomocy dostaną "prawojazdy" i będą się tymi "prawojazdami" posługiwać. Gdy użyjesz pan całej gamy swoich talentów, kursanci nauczą się nawet "cofać wstecz"! Tylko nakaż im się pan solidnie "wziąść" do roboty. Będzie ich to kosztować, jak by powiedział pański partyjny kolega, dużo "bulu", ale nie trać pan "nadzieji".

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji