:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Kiedy: 2017-10-08 , godzina: 17:00 | Gdzie: Hala ARMS, ul. Prusa 6

Już na początku października miłośnicy cygańskiego folkloru będą mogli nacieszyć oko barwnymi strojami a ucho cygańską muzyką. Do Siedlec zawitają: Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy.

Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy to spadkobiercy legendarnego zespołu artystycznego Don Vasyl i Roma. Zespołu, który cygańską muzykę rozsławił na całym świecie. Występował w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej paryskiej Olimpii. Dziś zespół Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy to ciągle najwyższy poziom artystyczny wzbogacony o wiele młodych talentów, które kultywują najlepsze tradycje cygańskiego folkloru. Każdy koncert to wielkie gala pełna radości, tańca, porywającej muzyki, kolorowych strojów i dobrej zabawy.

Koncert w Siedlcach już 8 października w Hali ARMS przy Prusa 6, godzina 17:00.

Bilety można kupić TUTAJ

6 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do naszej Redakcji, otrzyma pojedyńczą wejściówkę na Galę. (Aktualizacja: już rozdane)

inf. prasowa

Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni komentarze opinie

  • gość 2017-10-04 21:26:52

    bende z kolegom

Dodajesz jako: Zaloguj się

Imprezy, Siedlce - więcej informacji