:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C bezchmurnie

Działania straży pożarnej 10.04

Wydarzenia, Działania straży pożarnej - zdjęcie, fotografia

10 kwietnia 2018 roku siedleccy strażacy interweniowali podczas 12 zdarzeń na terenie miasta i powiatu siedleckiego, w tym do 6 pożarów traw i nieużytków, 2 zdarzenia okazały się alarmem fałszywym.

Trawy płonęły w miejscowościach: Teodorów (ściółka w lesie), Radomyśl, Seroczyn, Siedlce ul. Domanicka i ul. Spokojna.


g. 14:20 - Wojnów, gm. Mordy - wypadek dwóch samochodów osobowych.

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Toyota usytuowana była na pasie jezdni, Opel w przydrożnym rowie. Pojazdami podróżowały dwie osoby, które znajdowały się już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Nie stwierdzono wycieku substancji ropopochodnych.

g. 16:20 - Hołubla, gm. Paprotnia - rozsypany nawóz sztuczny.

Na odcinku drogi powiatowej rozsypany był nawóz sztuczny - ok. 100 kg. Granulki nawozu stwarzały zagrożenie dla przejeżdżających pojazdów. Działania zastępu straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez czasowe wygrodzenie terenu działań, następnie usunięciu nagromadzonego nawozu z drogi.

 

g. 16:45 - DK 2 Białki, gm. Siedlce - wypadek samochodu i ciężarowego

Na prawym pasie w kierunku Warszawy, w odległości około 300 m od ronda, stały trzy uszkodzone pojazdy - samochód ciężarowy DAF z naczepą najechał na tył samochodu Ford, który został wepchnięty w tył samochodu Volvo. Samochodami podróżowali tylko kierowcy, kierujący Fordem został odwieziony do szpitala przez zespół PRM, pozostali kierowcy nie zgłaszali obrażeń. Na jezdni powstała plama z uszkodzonego zbiornika wyrównawczego z płynem chłodniczym samochodu Ford.

 

11.04.2018

g. 2:20 - Pruszyn, gm. Siedlce - pożar domu drewnianego - pustostanu.

Pożar był w fazie rozwiniętej - ogień obejmował wszystkie pomieszczenia. Dach był zawalony do środka. Nie stwierdzono przyłącza energetycznego - bez zasilania w energię elektryczną. Po podaniu 3 prądów wody w natarciu, pożar ugaszono. Po wejściu roty w aparatach ochrony układu oddechowo i przeszukaniu pomieszczeń nie stwierdzono osób poszkodowanych. Następnie przystąpiono do dogaszania pogorzeliska.


 

g. 8:00 - Siedlce ul. Brzeska - wypadek dwóch samochodów osobowych.

 

W pojazdach podróżowało 4 osoby, jedna z nich została zabrana do szpitala.

 

 

 

inf. prasowa

Działania straży pożarnej 10.04 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się