:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Dzień Profilaktyki w Szkole Podstawowej Nr 10 w Siedlcach

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wzięli udział w zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 10 w Siedlcach dniu profilaktyki, podczas którego młodzieży przypomniano o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu oraz zaprezentowano pokaz umiejętności psa policyjnego.

Pedagodzy Szkoły Podstawowej Nr 10 w Siedlcach zainspirowani Kampanią "Widzę - rozmawiam - reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież", której współorganizatorem jest Komenda Miejska Policji w Siedlcach zorganizowali Dzień Profilaktyki, a do udziału w tym przedsięwzięciu zaprosili siedleckich policjantów.

Podczas spotkania z młodzieżą z klas 6 i 7 przypomniano uczniom zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Policjanci zaprezentowali również pokaz umiejętności policyjnego psa, który zrobił duże wrażenie na uczestnikach spotkania. Specjalnie na tę okazję uczniowie przygotowali spektakl profilaktyczny na temat przemocy rówieśniczej oraz rozwiązywania konfliktów. Były także stoiska tematyczne, dotyczące zdrowego odżywiania, profilaktyki uzależnień czy też bezpieczeństwa w sieci. Dzieci rozwiązywały krzyżówki, mogły zmierzyć wydolność swojego organizmu oraz poczęstować się zdrowym owocem. A wszystko to było możliwe dzięki  współpracy pedagogów i policjantów.


 

KMP Siedlce

Dzień Profilaktyki w Szkole Podstawowej Nr 10 w Siedlcach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji