:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Dziś odnotowano już 6 zdarzeń drogowych. Policja apeluje o rozwagę

Kronika policyjna, Dziś odnotowano zdarzeń drogowych Policja apeluje rozwagę - zdjęcie, fotografia

Mając na uwadze panujące od rana trudne warunki drogowe, czyli marznące opady atmosferyczne, których następstwem jest bardzo śliska nawierzchnia dróg, Policja apeluje do kierowców o rozwagę i przypomina o przemieszaniu się z odpowiednią prędkością.

Niedostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków jest właśnie powodem zdarzeń drogowych, do których dochodzi na drogach naszego powiatu. Od wczesnych godzin porannych do godz. 9 siedlecka komenda odnotowała już 6 takich zdarzeń. Do jednego z nich doszło na terenie miasta, natomiast 5 pozostałych zaistniało na terenie powiatu.

Około godz. 6.50 w Chodowie na ul. Węgrowskiej kierujący samochodem Fiat utracił nad nim panowanie, w wyniku czego auto dachowało. Do szpitala przewieziono kierującego oraz podróżującego z nim pasażera.

Do kolejnego doszło w miejscowości Golice Kolonia w rejonie skrzyżowania z drogą na Nakory. Zderzyły się tam 3 samochody i są osoby poszkodowane, którym udzielana jest właśnie pomoc medyczna. Podczas tego zdarzenia zaistniała w tym miejscu kolejna kolizja, a mianowicie
kierujący TIR-em naczepą pojazdu, która zsunęła się po oblodzonej nawietrzni, uszkodził lusterko boczne wozu strażackiego zabezpieczającego miejsce zdarzenia.

Policja apeluje o bezpieczną jazdę.

Dziś odnotowano już 6 zdarzeń drogowych. Policja apeluje o rozwagę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl