:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Gigantyczna afera korupcyjna w siedleckim więzieniu - informuje Zbigniew Stonoga

Informacje, Gigantyczna afera korupcyjna siedleckim więzieniu informuje Zbigniew Stonoga - zdjęcie, fotografia
06/10/2017 16:33

Zbigniew Stonoga został osadzony w siedleckim więzieniu i choć przebywa tu dość krótko, to nie pozwala o sobie zapomnieć umieszczając coraz to ciekawsze wpisy.

Z PROFILU OFICJALNEGO ZBIGNIEWA STONOGI, FB

" Gigantyczna afera korupcyjna w Siedleckim więzieniu.

Czy to możliwe, że Marek Suwiński Dyrektor Zakładu Karnego w Siedlcach zajmujący się wykonywaniem na codzień kary więzienia wobec przestępców, których ma resocjalizować sam jest przestępcą i okrada każdego dnia Skarb Państwa- śpiąc w gościnnym pokoju w Zakładzie Karnym i pobierając pieniądze za delegację każdego dnia w podróży na trasie Pułtusk ( tam gdzie jest zameldowany ) - Siedlce?

Tak.

Czarny Hyundai Elantra na Pułtuskich numerach rejestracyjnych szczerzy się grillem wprost do bramy przez, którą wchodzą tu przestępcy odpokutować swoje winy. Brama o której piszę, a konkretniej Funkcjonariusz Bramowy odegra w dzisiejszym tekście ważną rolę- ale to później.

Wróćmy do Dyrektora, którego mam zamiar przebrać w pasiaki. Przed laty Kierownik działu organizacyjno prawnego Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka zajmującego się ubieraniem kłamstw i manipulacji w słowa ciężkie do zrozumienia dla studentów kija bejsbolowego, którzy traktowani jak psy czasami skleją jakąś skargę. Od jakiegoś jednak czasu dyrektorzyna Siedleckiego oddziału ma kłopoty z praworządnością PiS-systemu Najsprawiedliwości.
Gdy jego firma budowlana zaliczała minusy, których kalkulator z targu nie obejmował swymi matematycznymi możliwościami Marek firmę zamknął i został dyrektorem więzienia. Lokalny jednak patriotyzm pozostał głęboko w sercu więziennika bo do każdej pracy budowlanej zaprasza firmy z rodzinnego Pułtuska.

Pierwszy raz temat się przegrzał gdy montery z Pułtuska postawili System Dozoru Elektronicznego tzw pasa śmierci, który kosztował prawie tyle co podróże Macierewicza, a żeby Pułtusk miał co jeść ludkowie z miasta dostali jeszcze kontrakt na 3-letnią konserwację systemu. Tak więc Siedlecki król biznesu przelewał pieniądze do Pułtuska ale w końcu się wydało, że firma w ogóle nie odwiedzała pudła. Zaczęło być gorąco pod tłustym zadem Marka ale tu na pomoc przyszedł bramowy i podpisał kwity, że jednak panowie z Pułtuska przyjeżdżali tylko nie odnotował tego w księdze wejść-wyjść dlatego też przykładnie ukarał go Mareczek poprzez rozmowę instruktarz-ową w zakresie wjazdu, wyjazdu.

Uff udało się- no prawię bo Funkcjonariusze zdecydowali się mówić i o wszystkim wyśpiewali ze szczegółami do mego... którego nauczyłem obsługi profesjonalnej kamery, która świadkowała spotkaniu.

Nagle upss on to Panie syna ściągnął z postępowaniem dyscyplinarnym na Warszawskiej Białołęce i jego syn teraz tutaj służy. Nic im ponoć nie zrobią bo brzostek ( szef okręgu ) trzyma rękę na pulsie ale Pan słucha z tego to już się nie wywinie. On tu Panie śpi w więzieniu w takim specjalnym pokoju dla gości, który normalnie jest przeznaczony na cele służbowe, a jego auto czarny Hyundai stoi dniami i nocami w jednostce a on przecież delegację bierze i zwrot kosztów dojazdu do pracy- przecież to wałek jest jawny- krzyczy jeden z informatorów.

Oni tu do Siedlec przywieźli Pana Stonogę by go zgnębić, przecież on ma grupę P1 a więzienie jest dla recydywistów, tu koronny siedzi i nikt do dodatkowymi kamerami na mundurze z dźwiękiem nie nagrywa, a Stonogę?!

Panie!

Pan wie ilu ludzi poszło na urlopy i chorobowe gdy Stonogę przywieźli? Zostali tylko Ci, którzy są posłuszni Dyrektorowi.

Dyrektora mamy podłego, Pan wie co on Eli Kruk robi? ( Funkcjonariuszka działu ochrony ) On jej pisze złe opinie i biedaczka buja się po sądach pracy!

Dopiero Sąd Okręgowy w Siedlcach wydział pracy uznał, że opinie na temat Eli są nie rzetelne i rzeczywistość dziewczyny zmienił.

Panie to jest tyran nie dyrektor, gdy mu się ktoś z czymkolwiek sprzeciwi to już po nim.
Wszystkie prace remontowe robią tu złodzieje a te firmy z Pułtuska wszystko fakturują ( rozmówca przekazuję pełną dokumentację i zdjęcia osadzonych przy pracy ze wskazaniem imion i nazwisk ) to jak faktury mają się do tego?
Przecież w tych firmach żaden z osadzonych nie jest! Zdenerwowany dodaję.

Pan powie Panu Zbyszkowi niech się nie boi, wiemy że ma bardzo ciężko ale jak pomoże sprawę złodzieja tyrana nagłośnić to my mu też pomożemy, bo tu dużo z nas jest za nim ale boimy się o pracę. W tym miejscu rozmówcy przekazują różne wstrząsające dowody przestępstw korupcyjnych.

Pan coś zrobi żeby Pan Zbyszek nam pomógł bo mamy dosyć!

Publikuję więc dla Państwa tj dla Was internetowe buźki tą część sprawy, której nie da się już zamieść pod dywan ale smakołyki mocne dowodowo zostawiam prokuraturze, CBA i BSW CZSW.

Pan Dyrektor Marek naczelnik, reżyser, mieczysław wyląduje niebawem w mojej celi i zajmie górną kolejkę... A ja jak ten człowiek mający przejść za karę 2 kilometry z workiem szczurów na plecach. Co zrobił krok to go te szczury gryzły. Postawił więc worek na ziemi i zamieszał w nim kijem. Szczury zaczęły się gryźć między sobą, a on mógł w spokoju odbyć swoją karę.

Zbigniew Stonoga"

zdj. www.zbigniewstonoga.eu

 

Aktualizacja: 10.10.2017

Komentarz Rzecznika Prasowego Dyrektora Zakładu Karnego w Siedlcach do publikacji na Info.siedlce.pl w dniu 06.10.2017r.

„W związku z publikacją Redakcji Info.Siedlce.pl w dniu 6 października br. informacji pochodzącej z profilu na jednym z portali społecznościowych Zbigniewa Stonogi informuję, że zamieszczone informacje są nieprawdziwe i godzą w dobre imię Służby Więziennej oraz funkcjonariuszy.

Dyrektor Zakładu Karnego w Siedlcach podejmie kroki prawne tj. zgłosi do Prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa tj. zniesławienia oraz naruszenia dóbr osobistych przez osadzonego Zbigniewa Stonogę. Dyrektor złoży również pozew cywilny o zniesławienie oraz naruszenie dóbr osobistych.”

por. Marta Kuźma
Rzecznik Prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Siedlcach
 

 

Gigantyczna afera korupcyjna w siedleckim więzieniu - informuje Zbigniew Stonoga komentarze opinie

 • Ciekawe - niezalogowany 2017-10-07 05:19:35

  Patryk Jaki pewnie tego nie zbada a jaknie on to znów potrwa to latami.

 • Ppp - niezalogowany 2017-10-07 13:53:35

  Stonoga daj już sobie spokój wszyscy sie cieszą że gnijesz w ciupie i nie robisz z siebie be...a na każdym kroku ,siedź sobie w tym więzieniu i daj ludziom odpocząćod twojego bełkotu

 • Mob - niezalogowany 2017-10-07 20:17:55

  Stonoga ma rację tak się dzieje w większości polskich zk. Dyrektorzy urządzają sobie prywatne folwarki w których oczywiście pracują więźniowie.

 • MojPolski - niezalogowany 2017-10-07 20:28:49

  Bez wzgledu na CHORE PILSKIE PRAWO !!!!! Predystynuje sie ludzi z P rawa poza PRAWEM !!!!! Boze widzisz i nie GRZMISZ ??????? Stonoga ? Oki. Ale jak juz to mi sie marzy STRZAL Z ARMATY !!!!!!-!- Pozdr z Wlkp nie Kraju SLOIKOW I DETYCH BUCOW ! Trzymaj Sie !!!!!!

 • Moj Polski - niezalogowany 2017-10-07 20:56:27

  My Polacy hm ? Nas trzech nie Czech ! A zdan cztery !!!! Bitni , ambitni , praca od podstaw i BADZMY SOBA ! Nic nie mamy sobie do zarzucenia nic a NIC ! Po Jalcie , Techeranie no i ....... Szumnie nic ? Boli ze moj Dziadek musial tak cierpiec ! Szlak nie do opisania jak WIELU Z NICH !!!!!!!!!! Tak sie wlasnie rujnuje to co powinno byc NASZE ! Dom i liczenie sie z tym co RODZIC MOWIL I SZKOLA. Owszem hm ? Ale szacunek dla Rodzica i szkola to bylo naj !!!!! Bylo ? Mysle , ze nie ! Zaden PATOS. ZADNA DEMAGOGIA ZADNE SIE POWOLYWANIE !!!!!! Po prostu OBOWIAZEK ! Dostajesz i staraj sie oddac i byc !!! Byc wiernym idealom domu Twego DOMU I RODZICOW !!!!! Pozdro

 • Moj Polski - niezalogowany 2017-10-07 21:00:16

  My Polacy hm ? Nas trzech nie Czech ! A zdan cztery !!!! Bitni , ambitni , praca od podstaw i BADZMY SOBA ! Nic nie mamy sobie do zarzucenia nic a NIC ! Po Jalcie , Techeranie no i ....... Szumnie nic ? Boli ze moj Dziadek musial tak cierpiec ! Szlak nie do opisania jak WIELU Z NICH !!!!!!!!!! Tak sie wlasnie rujnuje to co powinno byc NASZE ! Dom i liczenie sie z tym co RODZIC MOWIL I SZKOLA. Owszem hm ? Ale szacunek dla Rodzica i szkola to bylo naj !!!!! Bylo ? Mysle , ze nie ! Zaden PATOS. ZADNA DEMAGOGIA ZADNE SIE POWOLYWANIE !!!!!! Po prostu OBOWIAZEK ! Dostajesz i staraj sie oddac i byc !!! Byc wiernym idealom domu Twego DOMU I RODZICOW !!!!! Pozdro

 • Moj Polski - niezalogowany 2017-10-07 21:22:32

  Tak ? Mozna sie nie zgadzac , abstrachuje od polityki , ale STARY KONTYNENT EUROPA SIE CHWIEJE !!!!!! Kazdy kto widzi to jak ja pewnie ma obawy o porzadek naszej Europy !!!! Pomijam zapedy i bledy Pani M ! To polityka DZIWKA NAJWIEKSZA I NIE PATRZY PRYZMATEM OBYWATELA , Bo jest i byla i bedzie DZIWKA !!!!!!! Po 2 wojnie my Polacy nic nie mamy sobie do zarzucenia NIC !!!!!!!! To nas OSZUKANO I TO BOLI !!!!!! Bedzie bolec , dlaczego ? Bo jestesmy na to skazani ! Bo bedac poza Ojczyzna !!!!! Nie wiemy co to JEDNOSC !!!!!! Nie sprzedana SOLIDARNOSC ! Jednosc w pomocy rodakowi !!!!! W pracy w zyciu w potrzebie dnia w urzedzie itp! Podzdziw naszej pracy , angazu w nia i fachu OJ !!!!!! TAK MOCNO TAK !!!!!!!!!!!!!! Ale nic poza , bo snobistyczny twor hm ??????? Rosjanie , Grecy , Lotysze etc ! A My ? Boli o BOLI !!!!!!!! Bylo by milo wiedziec , ze masz tam lub tu W KRAJU I CZUJESZ TO ZE PRACUJESZ DLA SIEBIE I RODZINY I JESTES SWOJ !!!!!! To tak WIELE ?

 • MojPOLSKI DUZE. - niezalogowany 2017-10-07 21:35:43

  JAK JEST COS I WIESZ CO WYWAL TO !!!!! Siedziec za co ? Pozdr z Leszna. Ryszard

 • Kkj - niezalogowany 2017-10-08 10:24:33

  W Polsce koleśostwo i układy nigdy się nie skończą!!

 • Zwolenniczka - niezalogowany 2017-10-08 19:58:12

  Wstyd mi za te wszystkie negatywne komentarze. Jakimi ludźmi trzeba być żeby tak jeździć po drugim człowieku? Może i P. Stonoga ma coś na sumieniu, ale kto w dzisiejszych czasach jest bez skazy? Ludzie opamiętajcie się, zapomnieliscie co zrobił ludziom w potrzebie? Wstyd!

 • gość 2017-10-10 01:02:34

  Cała opowieść może i by była prawdziwa gdyby nie przepisy zakazujące jakichkolwiek urządzeń nagrywających lub rejestrujących dźwięk na terenie zakładu dla osadzonych i odwiedzających więc pan Stonoga może sobie te bajeczki wsadzić do reszty zmyślonych historyjek których ma wiele na koncie, bo jakoś mało prawdopodobne by po wcześniejszych tego typu akcjach strażnicy złamaliby prawo dla niego i narażali się temu złemu i okrutnemu dyrektorowi, a co do tych co wzięli urlopy to pewnie zrobili to po tym jak usłyszeli że Stonogę im przenoszą

 • StonogaZłodzieju - niezalogowany 2017-10-12 08:56:20

  To co mówi ten oszust z Ozimka to można między bajki włożyć. Kolejny Hoss, który myślał, że jest nietykalny bo ma setki tysięcy zwolenników, z czego przytłaczająca większość kupionych fałszywych lajków hahah. Będziesz gnił za wszystkie oszustwa jakiś się dopuściłeś. Gdzie masz tą władze, gdzie Twoje kwity na ludzi??? Złodziej i krętacz a do tego kłamca. Czy nikt się nie zastanawiał nigdy, dlaczego facet znany z szantażowania ludzi tak długo działał? Nawet jego fundacja to była ściema do wyłudzania kasy od naiwnych ludzi. Nieprędko wyjdziesz, chociażby dzięki pokrzywdzonym ludziom, którzy pozwy zbiorowe przeciwko Tobie złamasie wnieśli.

 • gość 2017-10-12 09:41:34

  i siedzi taki grubas oszust na koszt nas wszystkich

 • Ryba - niezalogowany 2017-10-12 09:55:23

  Stonoga ty debilu! Haha!

 • gośćFilip - niezalogowany 2017-10-12 11:30:14

  Przeciez ten gruby homoseksualista kiedys byl oskarzony o pedofilie. Ciezko pewnie ma w ZK :D

 • Mark Marki - niezalogowany 2017-10-15 22:52:51

  Widzę, ze chamowi Stonodze w Siedlcach sie nie podoba .... Następne co zrobi, to napisze on zażalenie na złe traktowanie ze wzgledu na te wypociny, ktore opublikował i poprosi o przeniesienie do innego domu wczasowego z powodu obawy o utratę zdrowia lub życia .... Przeniesienie moze dostanie, ale z wyrokiem powiększonym o pajde za pomówienia ... Do tego szykują mu sie następne wyroki, wiec tak szybko go nie zobaczymy choć jestem pewien, ze niejeden raz usłyszymy ....

 • gość 2018-07-22 10:17:00

  Cale młode lata przepracowałem jak niewolnik żeby dac miastu jesc wgospodarstwie produkcyjnym ,rolnym itp., kiedy cos się zacznie w tym kraju mase zlodzieji oszustow mniejszych od tych co rozkradli kraj , obsrali nas na caly swiat i zyja jak Pany , a takim jak ja 400zloty emerytury i morda w kubel, kiedy ten kataklizm nadejdzie

Dodajesz jako: |

Informacje, Siedlce - więcej informacji

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez infosiedlce.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

AGW MEDIA ANETA KRAJEWSKA z siedzibą w Mordy 08-140, Czepielin 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"