:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  1°C bezchmurnie

III Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2017 w Siedlcach

Kiedy: 2017-10-19 , godzina: 10:00 | Gdzie: UPH ul. ŻYTNIA

Wydarzenia, Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy Siedlcach - zdjęcie, fotografia

„Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości” pod takim hasłem odbywać się będzie 19 i 20 października w Siedlcach III Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2017. Patronat nad szczytem objęła Prezes Rady Ministrów Beata Szydło.

- Już po raz trzeci Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. - informuje organizator (www.osg2017.pl).

W 2015 roku gospodarzem OSG był Lublin, a rok później Warszawa. Sesja plenarna oraz poszczególne bloki tematyczne zostaną przeprowadzone w gmachu Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego przy ul. Żytniej 39. Otwarcie Szczytu odbędzie się w czwartek, 19 października o godz. 10.00. Rejestracja uczestników jest już zamknięta.

Prelegentami na OSG 2017 będą:

Henryk Kowalczyk – Minister-Członek Rady Ministrów, Przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów, KPRM; Jan Szyszko – Minister Środowiska, Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury i Budownictwa; Krzysztof Tchórzewski – Minister Energii; Jerzy Kwieciński – Sekretarz Stanu, Ministerstwo Rozwoju; prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz – Członek Rady Polityki Pieniężnej; dr Edyta Bielak–Jomaa – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych; Tomasz Gibas – Doradca ds. ekonomicznych, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce; Ewa Lech - Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi; Marek Zagórski – Sekretarz stanu, Ministerstwo Cyfryzacji.

Pierwszy dzień OSG uświetni uroczyste przyznanie statuetki „Bursztyn Polskiej Gospodarki 2017” , które odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce przy ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31. Gala rozpocznie się o godzinie 19.00.

 

Harmonogram przebiegu OSG 2017 w załączeniu

źr. UM SiedlceIII Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2017 w Siedlcach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl