:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Inicjacje na granicy zmysłów - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Kiedy: 2017-11-23 , godzina: 18:00 | Gdzie: w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12

Imprezy, Inicjacje granicy zmysłów spotkanie Przemkiem Kossakowskim - zdjęcie, fotografia

23 listopada odbędzie się XXVI spotkanie z cyklu VITOexTrEAM. Tym razem gościem w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12 będzie Przemek Kossakowski.

Przemek Kossakowski - rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Być jak…” (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka…
 

Pokłosiem podróży stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni? Jak długo można nie spać?
Przemek Kossakowski - człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.
Podczas spotkania VITOexTrEAM opowie o tym, czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkanie wzbogacone będzie pokazami licznych zdjęć, których następstwo uzależnione będzie od interakcji z widzami.


Spotkania odbędą się:
23.11 o godzinie 18 w Siedlcach w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12
24.11 o godzinie 18 w Międzyrzecu Podlaskim w Kinie „Sława” przy ul. Warszawskiej 37
 

Wstęp bezpłatny! Serdecznie zapraszamy

Inicjacje na granicy zmysłów - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Imprezy, Siedlce - więcej informacji