:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Jak nie oszaleć z facetem - spektakl

Kiedy: 2017-06-21 , godzina: 00:00

„Jak nie oszaleć z facetem” to niezwykle zabawny spektakl stworzony na podstawie kultowego serialu „Ranczo”, w którym usłyszycie muzyczne hity znane z ekranu i nie tylko.

Spektakl kabaretowo-muzyczny "Jak nie oszaleć z facetem" już 21 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce!

To kabaretowa opowieść o odwiecznych różnicach między kobietami i mężczyznami. Przewrotna, dynamiczna i bezkompromisowa walka płci okraszona specyficznym humorem, który bawi widzów „Rancza” od wielu lat.

Ostro zarysowane, dobrze znane postacie: Więcławska, Wezółowa, Hadziukowa, Francesca i Pietrek przeszkolą słowem i śpiewem wszystkie młodsze i starsze dziewczynki, przekazując bezcenną wiedzę jak radzić sobie z tak dziwnym „egzemplarzem”, jakim jest tytułowy facet. Czy „egzemplarz” to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami? Oto jest pytanie… Jedno jest pewne: każdy widz, niezależnie od płci i wieku nigdy nie zapomni tego szkolenia!

Zapraszamy!

Jak nie oszaleć z facetem - spektakl komentarze opinie

  • szczerze - niezalogowany 2017-05-05 17:03:43

    Beata Olga Kowalska... Powinna być ustawa nakazująca każdej kobiecie po pięćdziesiątce starać się tak wyglądać!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Imprezy, Siedlce - więcej informacji