:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

Jarosław Głowacki został prezesem PGNiG Termika

Wydarzenia, Jarosław Głowacki został prezesem PGNiG Termika - zdjęcie, fotografia

Z dniem 1 stycznia 2018 roku dotychczasowy wiceprezydent Siedlec Jarosław Głowacki został prezesem PGNiG Termika, należącej do Grupy Kapitałowej PGNiG, będącej wiodącym w Polsce producentem ciepła i energii elektrycznej w kogeneracji.

Należące do PGNiG TERMIKA warszawskie zakłady produkują 11 proc. całego wytwarzanego w Polsce ciepła. Dociera ono już do 70 proc. mieszkańców Warszawy i 60 proc. mieszkańców dzielnicy Ursus, Pruszkowa, Piastowa i Michałowic. PGNiG TERMIKA wytwarza ciepło w kogeneracji. Ta efektywna technologia sprawia, że firma pokrywa około 65 proc. całkowitego zapotrzebowania Warszawy na energię elektryczną - czytamy na stronie.

Na stronie http://www.termika.pgnig.pl/zarzad możemy przeczytać również o nowym prezesie:

Jarosław Głowacki – Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, specjalność Systemy i Urządzenia Energetyczne. Ukończył również Podyplomowe Studium Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Prawa i Administracji oraz Podyplomowe Studium Liderów Samorządowych, Uniwersytet Warszawski.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Odlewni Staliwa „Stalchemak” w Siedlcach, gdzie w latach 1987-1990 zatrudniony był na stanowisku konstruktora. Od 1990 r. zatrudniony w Urzędzie Miasta w Siedlcach; od 2005 roku pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Siedlce. Doświadczony samorządowiec - pełnił funkcję radnego II, V i VI kadencji Rady Miasta Siedlce. Ekspert Regionalnego Programu Operacyjnego województwa mazowieckiego i województwa łódzkiego.

Prezydent Wojciech Kudelski będzie miał, póki co, jednego zastępcę - Annę Sochacką. Być może wkrótce dowiemy się, kto do niej dołączy.

 

źr. PGNiG Termika

 

Jarosław Głowacki został prezesem PGNiG Termika komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji