:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Jarosław Roszak wraca do Brofaktury

Browar Restauracyjny Brofaktura oznajmił, że od dziś dla gości znów będzie przyrządzał potrawy mistrz kuchni Jarosław Roszak. Cieszą się fani jego potraw, browar zaciera ręce i obiecuje, że będzie mega smacznie!

- Może znów zaczną smacznie gotować jak na początku. I golonka, która była najlepsza w Siedlcach znów powróci. - piszą zadowoleni internauci.

Jarosław Roszak znany był z tego, że wychodził do gości, pytał jak smakuje, polecał, opowiadał, częstował swoimi potrawami. Tym bardzo zjednywał sobie ludzi - a oni chętnie wracali do lokalu.

To na pewno dobra wiadomość dla restauracyjnych gości. Jarosław Roszak, jeden z pięciu najlepiej znanych kucharzy w Polsce będzie gotował w siedleckim lokalu. Jego odejście niektórzy łączyli ze spadkiem jakości potraw, które serwowano w restauracji podczas nieobecnosci kucharza. 

Teraz może być już tylko lepiej!

 

O początkach Brofaktury przeczytasz TUTAJ


Jarosław Roszak wraca do Brofaktury komentarze opinie

  • gość 2017-02-19 20:01:02

    miejmy nadzieję bo na walentynki to popłynęli :(

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl