:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

JAZDA POD PRĄD - na byle czym, aby elektrycznym

Kiedy: 2018-06-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: start ze Skweru Tadeusza Kościuszki przy Ratuszu Miejskim Jacek

Wydarzenia, JAZDA PRĄD elektrycznym - zdjęcie, fotografia

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce podążając za potrzebami i zainteresowaniami młodych ludzi organizuje niedzielne popołudnie dla miłośników nowoczesności. Moda na lekkie, szybkie i ekologiczne środki transportu trwa. Stąd rosnąca popularność elektrycznych deskorolek czy hulajnóg. Już 10 czerwca zapraszamy na "JAZDĘ POD PRĄD - na byle czym, aby elektrycznym".

Będzie to wspólny przejazd na sprzętach zasilanych energią elektryczną ulicami Siedlec. Zapraszamy Was na deskorolkach, hulajnogach, segwayach i wszelkiej maści pojazdach elektrycznych.
Jedziemy przy dźwiękach energicznej muzyki.

Przejazd rozpocznie się o godz. 16.00 ze Skweru Tadeusza Kościuszki przy Ratuszu Miejskim Jacek i poprowadzi trasą o długości ok. 6 km. Zakończenie planowane jest ok. godz. 17.30 na Placu Generała Sikorskiego. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Niezbędnikiem każdego, kto jeździ na hulajnodze elektrycznej czy deskorolce, powinien być kask oraz komplet ochraniaczy.  By bezpiecznie i przyjemnie korzystać z uroków jazdy na świeżym powietrzu należy o tym pamiętać!
Nad bezpiecznym przebiegiem wydarzenia będą czuwać służby porządkowe i policja.

Warto być z nami w niedzielę, ponieważ uczestnicy imprezy będą mieli szansę wylosować atrakcyjne nagrody - dla siebie albo na prezent dla bliskiej osoby.


Zapraszamy!

 

inf. prasowa

JAZDA POD PRĄD - na byle czym, aby elektrycznym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji