:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekki deszcz

Kabaret NOWAKI

Kiedy: 2017-01-27 , godzina: 17:00 | Gdzie: sala widowiskowa „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63

Kabaret „Nowaki”, który potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza zaprasza na swój występ 27 stycznia 2017 r. (piątek), godz. 17:00 do sali widowiskowej „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63. Bilety już w sprzedaży w kasach MOK.

„Nowaki” to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej.

W skład kabaretu wchodzą:

Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność.

Młodość i doświadczenie „Nowaków” procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

 

źr. MOK

Kabaret NOWAKI komentarze opinie

  • gość 2017-01-09 15:35:39

    Jeśli to ten program, który emitowała wczoraj wieczorem TVP 2, to naprawdę fajnie byłoby zobaczyć to na żywo. Zwłaszcza skecz "Wycieczka klasowa".

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Imprezy, Siedlce - więcej informacji