:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Kino pod chmurką już w piątek

Kiedy: 2017-07-21 , godzina: 21:00 | Gdzie: Siedlce, Plac Sikorskiego

UWAGA! Świetna wiadomość dla wszystkich kinomaniaków! Pierwsza odsłona kina pod chmurką cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że Agencja Rozwoju Miasta Siedlce na kolejne wieczory z cyklu „Europejskie Kino Plenerowe” przygotowuje 100 dodatkowych leżaków.

Już w najbliższy piątek, kolejny filmowy przystanek. Do dyspozycji będzie łącznie 200 leżaków. Tym razem widzowie przeniosą się do słonecznej Italii, a w niej „Wesele w Sorrento” czyli romantyczna komedia z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych. To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. „Wesele w Sorrento” opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które spotykają się na włoskim weselu. Na nim nic nie przebiega zgodnie z planem, ale wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.

 

Piątek, godz. 21:00, Plac Sikorskiego w Siedlcach

 

Zapraszamy!

Kino pod chmurką już w piątek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się