:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Komendant Miejski Policji rektorem Wyższej Szkoły w Szczytnie

W czwartek (9.02) ze stanowiska komendanta - rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie został odwołany inspektor Piotr Bogdalski. 11 lutego stanowisko to objął mł. insp. dr Marek Fałdowski – dotychczasowy Komendant Miejski Policji w Siedlcach.

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyło się wprowadzenie na stanowisko Komendanta-Rektora WSPol. Nowym szefem policyjnej Uczelni został mł. insp. dr Marek Fałdowski. Wprowadzenia dokonał przedstawiciel Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji – Pan Andrzej Sprycha w obecności nadinspektora Jana Lacha – Zastępcy Komendanta Głównego Policji.

Ceremonia, która odbyła się 11 lutego 2017 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

 

Kilka słów z życiorysu nowego Rektora:

Mł. insp. dr Marek FAŁDOWSKI urodził się w 1971 r. w Siedlcach. Służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. W 2000 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Jest absolwentem Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz Akademii Podlaskiej w Siedlcach, gdzie w 2006 r. uzyskał stopień doktora nauk humanistycznych.

Swoją przygodę w policyjnym mundurze mł. insp. dr Marek Fałdowski rozpoczął w pionie prewencji, a następnie kontynuował ją w pionie kryminalnym. W trakcie służby kolejno wspinał się po szczeblach kariery począwszy od stanowisk roboczych, po stanowiska kierownicze. Był m.in. Naczelnikiem Sekcji, Zastępcą Komendanta Powiatowego oraz Miejskiego Policji. Od 17 stycznia 2007 r. był Komendantem Miejskim Policji w Siedlcach.

Z dniem 11 lutego 2017 r. decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji został wyznaczony na stanowisko Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

 

źr. www.wspol.edu.pl

Komendant Miejski Policji rektorem Wyższej Szkoły w Szczytnie komentarze opinie

  • gość 2017-02-16 20:02:09

    Trzymajcie się za kieszenie policjanci ze Szczytna. Pan Fałdowski dopiero na was zaoszczędzi. Nauczył się w Siedlcach gdzie podniesiono dodatki policjantom dopiero po skardze do MSW!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl