:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C lekkie zachmurzenie

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców uszkodzenia mienia

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców widocznych na załączonym do tekstu filmie. Poszukiwani 26 grudnia 2017 r. na terenie Siedlec dokonali uszkodzenia elewacji i kostki brukowej na prywatnej posesji.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 26 grudnia 2017 około godz. 4.10 rano na terenie jednej z prywatnych posesji w rejonie dzielnicy Stara Wieś w Siedlcach. W trakcie tego przestępstwa widoczni na filmie mężczyźni dokonali uszkodzenia elewacji i kostki brukowej na prywatnej posesji.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osoby z filmu, lub posiada inne istotne informacje dotyczące tej sprawy proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

 

KMP w Siedlcach.    

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców uszkodzenia mienia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji