:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C bezchmurnie

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę rozboju

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych do tekstu zdjęciach. Mężczyzna ten wspólnie z innymi osobami w dniu 31 stycznia 2018 r. w miejscowości Gręzów, gm. Kotuń dokonał rozboju.

Komisariat Policji w Mokobodach  prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie rozboju  do którego doszło  w dniu 31 stycznia 2018r  roku w miejscowości Gręzów, gm. Kotuń, przy trasie K-2. W trakcie tego przestępstwa widoczny na zdjęciach osobnik wraz z dwoma innymi mężczyznami zaatakowali pokrzywdzonego, dokonali jego pobicia, a następnie zabrali mu portfel z pieniędzmi i dokumentami, które przy sobie posiadał. W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii,  proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

kom. Agnieszka Świerczewska

KMP w Siedlcach.

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę rozboju komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się