:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

Koncert piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu Niekompletni

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 19:00 | Gdzie: Sala Biała MOK, ul. Pułaskiego 6

Imprezy, Koncert piosenek świątecznych wykonaniu zespołu Niekompletni - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy na koncert w wykonaniu zespołu Niekompletni, w programie którego znajdą się piosenki świąteczne i kolędy w języku polskim angielskim.

14 stycznia 2018 r. (niedziela), godz. 19:00

Sala Biała MOK, ul. Pułaskiego 6

Zespół Niekompletni to projekt, w który zaangażowani są młodzi wokaliści i instrumentaliści, a którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, w grudniu 2017 roku uhonorowany Nagrodą im. Ludomira Benedyktowicza.

W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne. Zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „krainy łagodności”.

Podczas styczniowego koncertu zespół Niekompletni wystąpi w składzie: Olga Ślepowrońska, Żaneta Badełek, Angelika Jarząbek i Karolina Płotczyk – śpiew, Marcin Wardak – fortepian, Krystian Gotowicki – bas, Piotr Sidorowicz – instrumenty perkusyjne, Maciej Turkowski – gitara.

 

źr. MOK

Koncert piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu Niekompletni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Imprezy, Siedlce - więcej informacji