:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Konkurs fotograficzny „Projekt PATRIOTA 2017”

Informacje, Konkurs fotograficzny „Projekt PATRIOTA 2017” - zdjęcie, fotografia

Caritas Diecezji Siedleckiej organizuje konkurs fotograficzny o tematyce patriotycznej i narodowej. Wystarczy zrobić zdjęcie ukazujące miłość do Ojczyzny. Do wygrania są: kamera cyfrowa, dysk zewnętrzny 1 TB oraz luneta.

Konkurs współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Siedlce, a udział w nim mogą wziąć mieszkańcy całej diecezji siedleckiej.

- Oprócz odkrywania nowych talentów i wyrażania siebie poprzez sztukę, jaką jest fotografia, poprzez konkurs chcemy budzić w uczestnikach tożsamość patriotyczną – mówi ks. Paweł Wojdat, zastępca dyrektora Caritas Diecezji Siedleckiej.

Aby zakwalifikować się do konkursu, należy przesłać pod adres [email protected] zdjęcie w wersji elektronicznej, podać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres email i numer telefonu. Zdjęcie musi być wykonane przez osobę zgłaszającą się do konkursu. Interpretacja głównego założenia jest dowolna i zależy wyłącznie od kreatywności fotografa.

Regulamin dostępny jest na stronie www.siedlce.caritas.pl.

Termin zgłoszeń upływa 6 listopada 2017r. o godz. 16:00.

 

 

INF. Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej

Konkurs fotograficzny „Projekt PATRIOTA 2017” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji