:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Kukła Jarosława Kaczyńskiego na uroczystości z udziałem Prezydenta (video)

Na uroczystości z udziałem Andrzeja Dudy pojawiła się grupa siedleckich działaczy KOD wraz z aktorką Klaudią Jachirą znaną z artystycznego wyrażania swoich poglądów oraz opinii na temat życia politycznego.

Jednym z jej charakterystycznych atryburów często wykorzystywanych w wystąpieniach oraz filmikach jest kukła prezesa.

Kukła Jarosława Kaczyńskiego na uroczystości z udziałem Prezydenta (video) komentarze opinie

  • gość 2017-02-12 13:14:00

    Jeszcze będzie normalnie!!! Zobaczcie co się dzieje...Na zdjęciach wśród"spontanicznie zebranych mieszkańców" głównie starsi ludzie którym restytucja PRL którą teraz mamy przypomina czasy młodości i zapomnieli już patologie tamtego ustroju... Trochę naiwnych młodych ludzi, wiadomo młodość ma swoje prawa... później przychodzi bolesne zderzenie z rzeczywistości gdy np okazuje się, że np kolega z klasy którego ojciec jest np. ministrem zostaje prezesem spółki samorządowej albo dyrektorem w jakiejś państwowej firmie...Trochę działaczy partyjnych i tyle... Prezydent który nie rozumie jaką rolę w państwie przewiduje dla niego Konstytucja, potrafi mówić długo i namiętnie o rzeczach trzeciorzędnych... ale brak mu charyzmy żeby przeciwstawić się czystkom w Armii, totalna "partyzantka" w instytucjach które doświadczyły już dobrej zmiany, efekt to np co wyjazd to "skasowana limuzyna... Gdzie są 30-40 latkowie którzy tworzą ten słynny PKB czy to prowadząc własny biznes czy pracując często na dwóch etatach? Czy z ich punktu widzenia coś poza twarzami na eksponowanych stanowiskach się zmieniło? NIE kolejki do lekarzy, są jeszcze dłuższe! Zawiłe niezrozumiałe i bezrozumnie stosowane przepisy (ba.. nawet jest ich jeszcze więcej!) Ludzie znający wartość ciężkiej pracy i mający ambicje (i to zarówno w wymiarze indywidualnym jak i zbiorowym) Nie czują, że ta władza ich reprezentuje i rozumnie, z głową dba o przyszłość ich i ich dzieci... Poprzednia zresztą też w pewnym momencie odleciała i stała się "miałka". Pod tym względem się niestety nic nie zmieniło! Zdaje się, że jak chcemy mieć ALTERNATYWĘ DLA POLSKI to musimy ją sobie sami stworzyć! Bez oderwanych od rzeczywistości skrajnie prawicowych i skrajnie lewackich ideologii, bez ortodoksyjnego podejścia do gospodarki, bez panicznego strachu przed jednymi państwami (Rosja) i karykaturalnej uległości wobec innych (USA). Z pewnym życzliwym ale jednak dystansem wobec kościoła i hierarchów... Bez kompleksów i uprzedzeń!!!!! Z dużą dozą pragmatyzmu i zdrowego rozsądku w każdej dziedzinie życia.... Życie w niestabilnych czasach jakie mamy teraz niesie za sobą zarówno zagrożenia jak i szanse których nie ma w okresach stabilizacji!!! Wykorzystajmy szanse i omijajmy zagrożenia! Nie uda się tego zrobić z cynicznymi krótkowzrocznymi politykami, których sposób myślenia i działania (często wbrew własnym poglądom) determinuje przynależność partyjna!!!! ....Z przywódcami którzy lata świetności, delikatnie mówiąc mają już dawno za sobą. Dodatkowo bagaż doświadczeń życiowych tak im ciąży, że nie są w stanie myśleć i działać pragmatycznie!!!

  • gość 2017-02-14 08:59:34

    Tak masz rację. Czy to nie ludzie minionej epoki, o sposobie myślenia zakorzenionym w latach siedemdziesiątych, dla których partia to sens życia? Czy dla nich partia to nie matka zastępcza roztaczająca troskliwe ramiona? Wystarczy być blisko niej i na każdym kroku okazywać poddańczość, by w zamian dostać wszystko co pozwala wygodnie żyć. A myślałem, że to młodzi, bez bagażu poprzedniego ustroju powinni kreować przyszłość naszych miast i naszej Polski.

Dodajesz jako: Zaloguj się