:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

Mecz charytatywny Gramy dla Pawła

Wydarzenia, charytatywny Gramy Pawła - zdjęcie, fotografia

MKP Pogoń Siedlce, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce wraz z komitetem charytatywnym szykują wielkie sportowe emocje!

7 października w niedzielę o godz. 12:00 na Stadionie przy ul. Jana Pawła II 6 odbędzie się mecz piłkarski: POGOŃ I PRZYJACIELE VS. ZAWODOWA REPREZENTACJA SIEDLEC. Będzie to mecz niezwykły. Dlaczego? Dlatego, że będzie to mecz charytatywny. Dla kogo? Dla przyjaciela z boiska! Kilka lat temu wychowanek MKP Pogoń Siedlce Paweł Matłacz, w czasie meczu uległ poważnej kontuzji, w wyniku której doznał urazu rdzenia kręgowego, co spowodowało paraliż czterokończynowy.

Dlatego otwarte serce i pomocną dłoń już po raz kolejny skierujemy właśnie w Jego stronę. Mecz z pewnością dostarczy nam wielu wrażeń i emocji, lecz nie o rywalizację tu chodzi. Chodzi o wygraną, wygraną dla Pawła. Połączmy siły, bądźmy tego dnia na Stadionie, weźmy ze sobą wiarę, nadzieję i pomóżmy Pawłowi wygrać walkę z przeciwnościami losu. Razem możemy mu pomóc wrócić do pełnej sprawności.

Podczas meczu wolontariusze będą zbierać datki na rehabilitację Pawła, każdy Wasz grosz będzie na wagę złota!

Wejście na mecz - BEZPŁATNE

Wasza pomoc dla Pawła – BEZCENNA

  • Po meczu ruszy również internetowa aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na dalsze leczenie Pawła.


inf. ARMS

Mecz charytatywny Gramy dla Pawła komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji