:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  28°C rozproszone chmury

Miasto chce wyemitować kolejne obligacje

Informacje, Miasto wyemitować kolejne obligacje - zdjęcie, fotografia

Na najbliższej Sesji Rady Miasta Siedlce radni pochylą się na propozycją uchwały w sprawie emisji obligacji komunalnych Miasta Siedlce oraz określenia zasad ich zbywania, nabywania i zakupu.

W projekcie czytamy, że Miasto Siedlce wyemituje 19.000 sztuk obligacji o wartości nominalnej 1.000 PLN każda, na łączną kwotę 19.000.000 PLN.

Emisja obligacji nastąpi poprzez propozycję nabycia skierowaną do indywidualnych adresatów, w liczbie mniejszej niż 150 osób. Będą to obligacje na okaziciela. Środki uzyskane z emisji obligacji komunalnych zostaną przeznaczone na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów i pożyczek.

 

Emisja obligacji zostanie przeprowadzona w 2017 roku a zostaną wykupione w 2035 roku.

 

Szczegóły projektu w załączniku

 Miasto chce wyemitować kolejne obligacje komentarze opinie

  • gość 2017-05-26 11:44:05

    To chyba jakiś żart???!!!! Wspaniały pomysł... kredyt spłacać kolejnym kredytem. Było nie przepijać naszej babci domku całego, tylko zarządzać finansami z głową. Jak się nie zna na finansach, to teraz zadłuża się kolejne pokolenia. Ciemnogród tego nie rozumie, bo przecież nikomu z portfela nie ucieka kasa, ale zobaczycie za kilka lat...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Informacje, Siedlce - więcej informacji