:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Miasto informuje: Koniec remontów ul. 3 Maja i Poniatowskiego

Siedlecki magistrat informuje, że z ulic 3 Maja i Poniatowskiego kierowcy mogą już korzystać bez utrudnień.

Remont ulicy 3 Maja wykonano na ponad 950-metrowym odcinku, od ul. Floriańskiej do ul. Świętojańskiej. – Najwięcej problemów przy tej inwestycji było z przebudową starej, z początków zeszłego stulecia, kanalizacji na odcinku od ul. Floriańskiej do ul. Ściegiennego – powiedział Wojciech Cylwik, naczelnik Wydziału Dróg Urzędu Miasta Siedlce. – Po zakończeniu inwestycji użytkownicy tej drogi powinni być zadowoleni, podobnie jak z kończącego się remontu ul. Poniatowskiego.

W ulicy 3 Maja w ostatnich 2 tygodniach wykonywano jeszcze prace przy układaniu nowej nawierzchni w zatokach parkingowych oraz asfaltowaniu niektórych wjazdów do posesji. Ulicę "oddano do użytku" 20 listopada, sukcesywnie malując także poziomie oznakowanie jezdni.

Łączny koszt przebudowy ul. 3 Maja kosztował budżet Miasta 1 mln 585 tys. zł.

Korzystna aura spowodowała, że drogowcy kończyli układanie nowej nawierzchni na ul. Poniatowskiego. Intensywne prace trwały tam w ubiegłym tygodniu, co pozwoliło ułożyć nową nawierzchnię na całości drogi. 28 i 29 listopada uzupełniano nawierzchnię wysepek oraz malowano pasy poziome.

Przebudowa 600 metrowego odcinka ulicy kosztowała 443 tys. zł. 

 

źr. UM Siedlce

Miasto informuje: Koniec remontów ul. 3 Maja i Poniatowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji