:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekki deszcz

Narkotyki na cmentarzu

W dniu dzisiejszym siedleccy policjanci w jednym z grobowców na terenie cmentarza centralnego ujawnili kilkanaście worków z zawartością brunatno-zielonego suszu roślinnego. Przeprowadzone wstępne badania przy użyciu narkotestera wykazały, że jest to marihuana.

Dzisiaj (13.02) siedleccy policjanci otrzymali sygnał społeczny od osoby odwiedzającej groby bliskich na cmentarzu centralnym o tym, że ujawniła ona uszkodzony pomnik, w którym odłamany był fragment konstrukcji sarkofagu. Z otworu tego wystawała czarna foliowa torba.
Osoba zgłaszająca zaniepokojona tym faktem powiadomiła siedlecką komendę. Skierowani na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że w czarnym worku znajdują się mniejsze woreczki z zawartością brunatno-zielonego suszu roślinnego.

Przeprowadzone wstępne badania przy użyciu narkotestera wykazały, że jest to marihuana. W sumie zabezpieczono 15 woreczków, w których znajduje się około 800 gram narkotyków. Dzięki właściwej obywatelskiej postawie zgłaszającego i działaniom policjantów środki odurzające, których czarnorynkowa wartość to około 50 tyś. złotych, nie trafią na nielegalny lokalny rynek.

Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze wyjaśniają obecnie wszystkie okoliczności związane z tą sprawą.


KMP w Siedlcach

Narkotyki na cmentarzu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji