:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Nietrzeźwy sprawca kolizji

Kronika policyjna, Nietrzeźwy sprawca kolizji - zdjęcie, fotografia

W policyjnym areszcie zatrzymano 44 – letniego mężczyznę, który kierując samochodem renault megane na ul. Asłanowicza w Siedlcach uszkodził dwa inne pojazdy. Od sprawcy pobrano krew do dalszych badań, gdyż odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu.

5 sierpnia około godz. 14.00 na ul. Asłanowicza w Siedlcach doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech pojazdów. Skierowany na miejsce patrol WRD zastał tam świadków z relacji których wynikało, że kierujący samochodem renault megane podczas włączenia się do ruchu najechał na zaparkowanego opla corsę, a następnie jadąc ul. Asłanowicza w kierunku ul. 11-go listopada zjechał z lewej na prawą stronę jezdni i zderzył się z jeep-em.

Kierujący renault 44 – letni siedlczanin próbował oddalić się z miejsca zdarzenia jednak został zatrzymany przez kierowcę jeep-a. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy wskazany sprawca odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, w związku z powyższym pobrano od niego krew do dalszych badań.

W/w został zatrzymany w areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy, natomiast pojazd którym się poruszał zholowano na policyjny parking.

 

źr. KMP Siedlce

Nietrzeźwy sprawca kolizji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się