:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C lekki deszcz

Odliczamy dni do Siedlce Disco Festival

Odliczamy dni do największego wydarzenia tego lata na wschodniej ścianie Polski. 18 czerwca na stadionie Miejskim odbędzie się Siedlce Disco Festival 2017. Wystąpią największe gwiazdy disco-polo m.in.: Weekend / Exaited / Basta / Denis / Quest / Enjoy / YzzY by DiDżej Mietek / ByCity / Malibu / Floow / Looks / News / Focus i wielu innych! Imprezę poprowadzą: Arek Braxton oraz YzzY by DiDżej Mietek!

Festival rozpocznie się o godz. 12:00. Bilety można będzie nabyć w dniu imprezy w kasach festivalu w cenie 20 zł lub w przedsprzedaży w pizzerii Kampa w Siedlcach ul. Starowiejska 174 a także w Plan B. Cafe-Pub ul. Czackiego 11, tel. 518 857 673. Informację znajdziecie na www.facebook.com/siedlcediscofestival/


UWAGA! Dzieci do 12 roku życia na festiwal wchodzą za darmo.

.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta i całego regionu do wspólnej zabawy. Kto chce skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów i posłuchać fajnej muzyki disco powinien tutaj przyjechać. Dla uczestników przewidziano wiele konkursów z nagrodami. Można będzie zdobyć np. koszulkę ze swoim ulubionym zespołem.

A jak festival to i podium! Nagrody w czterech kategoriach będą przyznawane zespołom w tym najważniejsza – od publiczności.

 

Będzie coś dla oka, ucha i podniebienia.

Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy zapamiętali tę pierszą edycję imprezy na zawsze. Oprócz niezapomnianych wrażeń będą mogli przywieźć do domu pamiątkę w postaci festiwalowego gadżetu zakupionego na specjalnym stoisku. Będzie można je również wygrać w wielu konkursach.

Na zgłodniałych czekać będzie ogródek kulinarny.

 

Impreza przewidziana jest dla całych rodzin. Ci najmniejsi uczestnicy będą mogli rozkoszować się zabawą w parku rozrywki. Pod okiem opiekunów poskaczą na trampolinach, pozjeżdżają na zjeżdżalniach i pobawią się na dmuchańcach. Będzie można nabyć watę cukrową i smaczne lody. Oprócz tego pojawi się również stoisko z zabawkami dla dzieci.

 

Na Siedlce Disco Festival można przyjechać samochodem, bez obawy, że nie będzie gdzie auta pozostawić. Po drugiej stronie Parku Wodnego, przy ulicy Jana Pawła II 6, zorganizowano bardzo duży parking strzeżony i co najważniejsze – bezpłatny. Osoby spoza miasta zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

 

Już wkrótce ukaże się szczegółowy plan imprezy. Obserwujcie więc stronę Festivalu a także strony patronów medialnych. Tam na pewno w pierwszej kolejności pojawią się sprawdzone informacje.

 

Do zobaczenia na Siedlce Disco Festival 18 czerwca!

 

 

 

Odliczamy dni do Siedlce Disco Festival komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Informacje, Siedlce - więcej informacji