:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C rozproszone chmury

Pierwszy Zlot Food Trucków w Siedlcach

Po raz pierwszy najlepsze Food Trucki z całej Polski spotkają się w Siedlcach. Dzięki współpracy Agencj Rozwoju Miasta Siedlce z firmą FT Event możemy zaprosić Was na dwudniowy festiwal street slow food. Potrawy z czterech stron świata i atrakcje towarzyszące: Water Slide, zlot motocyklistów i pokazy koni. Do tego: strefa dj (muzyka live), strefa chillout, dobry rzemieślniczy browar i atrakcje dla dzieci. To wszystko czeka na mieszkańców Siedlec i okolic już w czerwcu.

Poniżej przedstawiamy krótki plan wydarzenia:


24 czerwca (sobota) - centrum miasta, ul. Piłsudskiego – wiadukt kolejowy i skrzyżowanie z ulicami Szkolną i Wojska Polskiego

godz. 11 - 22 Zlot Food Trucków
godz. 11 - 19 Water Slide
*dodatkowo odbędą się pokazy motocyklistów

25 czerwca (niedziela) - trawnik przy ul. Jana Pawła II 6 (w sąsiedztwie Parku Wodnego, stadionu piłkarskiego)

godz. 12 - 22 Zlot Food Trucków
godz. 12 - 16 Piknik rodzinny, Pędzą konie przy Stadionie
*W tym dniu na pikniku będziecie mieli okazję spróbować craftowego (rzemieślniczego) piwa.
 

Podczas imprezy nie zabraknie Pizzy Truck. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych food trucków w kraju. Gwiazda programu "Biznes na kółkach" emitowanego na Discovery Channel. Przyjadą do Siedlec z Łodzi, chcąc zaprezentować swoje wyjątkowe menu. Pizza z pieca opalanego drewnem, zawsze świeże i skrupulatnie dobrane składniki, niecodzienne kompozycje smakowe, ekipa tryskająca pozytywną energią atomową ;) , a co najważniejsze kunszt i kwintesencja smaku- wszystko to zamknięte w potężnym trucku, rozpoznawalnym przez wszystkich fanów street slow food w całym kraju. Jeśli ktoś nie miał okazji spróbować ich kuchni, koniecznie musi to zrobić, bo warto.

 

źr. FB

Pierwszy Zlot Food Trucków w Siedlcach komentarze opinie

  • Gabriel - niezalogowany 2018-01-17 14:26:47

    Popieram autora, http://pizzatruck.pl/ jest czymś niesamowitym. Jak dla mnie to najlepszy food truck w naszym kraju. Nie wiem jak oni to robią, ale w tak małym pomieszczeniu są w stanie nie dość, że przygotowywać składniki i ciasto na pizzę, to jeszcze ją piec. Jestem dla nich pełen podziwu, a ich produkty są przepyszne jak na te warunki.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Imprezy, Siedlce - więcej informacji