:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C lekki deszcz

Piknik na finał konkursu "Eurosong 2017"

Koncertowo, artystycznie i w rytmie gorących tańców Europejskie Centrum Szkolenia Językowego EUROLINGUA przywitało wszystkich słuchaczy, ich rodziców, lektorów, szanownych Gości Honorowych, Jurorów, Opiekunów, Nauczycieli i Dyrektorów Szkół na Pikniku Rodzinnym „Mama, Tata i Ja”, który był wspaniałą okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych, a także podczas którego zaprezentowali się Finaliści I Konkursu Piosenki Optymistycznej w języku obcym „EUROSONG 2017”.

Na uczestników czekała bogata i różnorodna oferta artystyczno – rekreacyjna, m. in. malowanie twarzy, cafe, fotobutka, loteria fantowa z nagrodami, zumba kids family, zawody sportowe, a także gry terenowe, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

Po wystąpieniu wszystkich Finalistów Konkursu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, statuetek i nagród. Wszyscy uczestnicy Pikniku miło i aktywnie spędzili czas!

 

inf. prasowa

 

Piknik na finał konkursu "Eurosong 2017" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji