:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekki deszcz

Policja sprawdzi ciężarówki i busy

Policja sprawdzi ciężarówki i busy

Jutro na drogach powiatu siedleckiego spodziewać się należy wzmożonych kontroli samochodów ciężarowych i busów. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Siedlcach przeprowadzą na podległym terenie wzmożone działania profilaktyczne pod nazwą „TRUCK - BUS”.

Mazowiecka Policja prowadzi szereg akcji prewencyjnych, mających na celu zapewnienie maximum bezpieczeństwa podróżującym drogami naszego województwa. Jedną z takich akcji są działania „TRACK & BUS”. W ramach tych działań szczegółowym kontrolom poddawane są samochody ciężarowe oraz busy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na pojazdy tego typu przystosowane do przewozów pasażerskich.

Podczas przeprowadzania takich akcji Policja przywiązuje dużą wagę do zapobiegania sytuacjom, które mogą spowodować zagrożenie dla życia i zdrowia, szczególnie jeżeli chodzi o przewóz pasażerów busami do tego nie przystosowanymi lub przewozu zwiększonej liczby osób ponad dopuszczalny dla danego pojazdu stan.


KMP W Siedlcach.

Policja sprawdzi ciężarówki i busy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji