:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu

Wczoraj (29.11) funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zatrzymali 39 - letniego mieszkańca Siedlec, który powybijał szyby w samochodzie zaparkowanym przy jednej z ulic.

Wczoraj, w godzinach popołudniowych dyżurny KMP Siedlce otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu auta. Zgłaszający twierdził, że znany mu mężczyzna dokonał wybicia szyb w samochodzie m-ki VW Polo stanowiącym jego własność. Na miejsce zdarzenia skierowany został patrol. Na podstawie informacji przekazanych przez poszkodowanego policjanci ustalili miejsce pobytu i zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu, którym okazał się 39 letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał przy sobie „ nietypowy „ zestaw narzędzi w postaci siekiery i noża. Nie wyjaśnił motywów swego postępowania. Został zatrzymany i osadzony w KMP Siedlce do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Dziś usłyszy zarzuty umyślnego uszkodzenia pojazdu. Za uszkodzenie auta grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Przypominamy, że wandale niszczący pojazdy powinni liczyć się nie tylko z odpowiedzialnością karną ale również koniecznością pokrycia wyrządzonych szkód.

autor: kom. Agnieszka Świerczewska
KMP Siedlce

 

Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji