:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekki deszcz

Pomaganie masz we krwi!

Kiedy: 2017-02-22 , godzina: 09:00 | Gdzie: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach przy ulicy Formińskiego.

Wydarzenia, Pomaganie krwi! - zdjęcie, fotografia

O tym jak ważna jest krew dla człowieka nie trzeba chyba nikomu mówić. Trzeba natomiast zachęcać ludzi do podzielenia się tą życiodajną kroplą, jaką nosimy w sobie. Zapraszamy więc do akcji inicjowanej przez harcerzy Hufca ZHP szczególnie te osoby, które jeszcze nie miały okazji oddawać krwi. 22 lutego będzie ku temu okazja.

Akcja "Kropla Krwi na Dzień Myśli Braterskiej" jest coroczną inicjatywną harcerzy Hufca ZHP "Podlasie" w Siedlcach polegającą na oddawaniu krwi w dniu 22 lutego będącym dniem narodzin twórcy skautingu.


W tym roku, po raz pierwszy akcja zostaje skierowana również do wszystkich mieszkańców Siedlec. Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 22 lutego do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach przy ulicy Formińskiego. Akcja rozpoczyna się o godzinie 9 - tej rano. Potrwa do 12 – ej.


Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nigdy nie oddawały krwi aby podjęły próbę.


Pamiętajmy "Pomaganie mamy we krwi".

Pomaganie masz we krwi! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji