:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  29°C lekkie zachmurzenie

Poszukiwani złodzieje fotelików dziecięcych

  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch kobiet i mężczyzny widocznych na załączonych do tekstu zdjęciach i filmie. Poszukiwani 14 czerwca br. na terenie sklepu MADAR przy ul. Wojskowej 16 dokonali kradzieży trzech dziecięcych fotelików samochodowych.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży, do której doszło 14 czerwca br. na terenie sklepu MADAR przy ul. Wojskowej 16. W trakcie tego przestępstwa widoczni na filmie i zdjęciach dwie kobiety oraz mężczyzna skradli trzy dziecięce foteliki samochodowe.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osoby z fotografii lub filmu, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

KMP w Siedlcach.

Poszukiwani złodzieje fotelików dziecięcych komentarze opinie

  • gość 2017-07-14 15:41:54

    No dobra, a gdzie moment kradzieży? Jaki bez tego ma sens publikowanie filmików z randomowymi ludźmi chodzącymi sobie po ulicy lub, w przypadku drugiego newsa, który dziś zamieściliście, po Lidlu? Skąd widz może mieć pewność, że osoba z filmiku rzeczywiście zrobiła to, co się jej zarzuca?

  • gość 2017-08-15 21:15:20

    Szukacie sensacji, ludzie którzy się rozpoznają na tych zdjęciach powinni iść na prokuraturę i zgłosić pomówienie.

Dodajesz jako: Zaloguj się