:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C lekkie zachmurzenie

POSZUKUJEMY DWÓCH NASTOLATEK

Kronika policyjna, POSZUKUJEMY DWÓCH NASTOLATEK - zdjęcie, fotografia

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje zaginionych Wiktorii Skłodowskiej lat 14 zam. Rakowiec i Angeliki Krasnodębskiej lat 14 zam. Trzemuszka, które w dniu dzisiejszym ok. godz. 10.45 były widziane na dworcu PKP w Siedlcach i do chwili obecnej nie powróciły do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązały kontaktu z rodziną.

Rysopis poszukiwanych:

Wiktoria Skłodowska  :

wzrost ok. 165 cm,  szczupłej budowy ciała, długie  włosy koloru ciemny blond, uczesana w  dwa kucyki  , oczy  niebieskie, twarz  owalna,  bez  znaków szczególnych. Ubrana w kurtkę koloru ciemnozielonego z kapturem obszytym futrem, jasnoniebieskie spodnie jeansowe , buty typu trzewiki w  kolorze jasnozielonym , bluzę dresową z kapturem w kolorze  ciemnoszarym.

Angelika Krasnodębska :

wzrost ok. 175 cm,  szczupłej budowy ciała,  włosy długości za uszy  koloru czerwonego ( mahoniowego ) farbowane   , oczy  jasne, twarz  owalna,  blizny po samookaleczeniach na przedramionach i nogach. Ubrana w krótką  kurtkę koloru zielonego, czapkę koloru zielonego ,  spodnie jeansowe koloru niebieskiego  , buty na koturnie koloru  biało-bordowego, chustkę w barwach  moro , bluzę  dresową z kapturem w  tzw „ panterkę" .

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek  informacje na temat miejsca pobytu zaginionych  proszone są  o kontakt z oficerem dyżurnym  siedleckiej komendy pod nr tel.  25 643 23 60 lub 997.

autor: kom. Agnieszka  Świerczewska

KMP Siedlce

POSZUKUJEMY DWÓCH NASTOLATEK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Kronika policyjna, Siedlce - więcej informacji