:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Relacje państwo Kościół

Czy hierarchowie Kościoła mają wpływ na politykę w Polsce? Jakie są relacje między władzą a kościołem? W jakich obszarach życia społecznego polityka spotyka się z religią? We wtorek 13 lutego w Siedlcach ks. Wojciech Lemański, poseł na Sejm RP Andrzej Halicki oraz Przemysław Szubartowicz podjęli otwartą dyskusję o relacjach państwa i Kościoła.

Relacje państwo Kościół komentarze opinie

  • gość 2018-02-15 15:36:20

    Modlą się pod figurą a diabła mają za skórą!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-15 15:49:35

    Temu Panu, który pytał gdzie jest to chrześcijaństwo, gdzie jest to wielkie huczne nie, tych ludzi którzy chodzą do kościoła, którzy wierzą, którzy szukają wartości, odpowiadam krótko: jesteśmy tu i teraz, i powiedzieliśmy już nie! Tylko że nie Prawu i Sprawiedliwości, a Platformie Obywatelskiej za to co czyniła i wyrabiala przez lata swoich rządów. Jak trwoga to do Boga! Za późno panowie. Na nic wasze zaklinanie rzeczywistości. Na nic białe róże! Co drugi obywatel naszego dumnego państwa mówi wam teraz - nie! Wasz czas minął. Bezpowrotnie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Siedlce - więcej informacji