:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C rozproszone chmury

Remis z Białorusinami

Piłka nożna, Remis Białorusinami - zdjęcie, fotografia

Piłkarze z Siedlec po dobrym meczu zremisowali 1:1 z FK Gorodieją.

Sparing został rozegrany w Gutowie Małym, a rywalem Pogoni był przedstawiciel białoruskiej ekstraklasy. Siedlczanie nie rozpoczęli meczu w pełni skoncentrowani. Już w 1 minucie Dmitrij Lebiediew wykorzystał błąd drużyny Marcina Broniszewskiego w rozegraniu. Szybki cios pozytywnie podziałał na Pogonistów, którzy stworzyli sobie kilka okazji do odrobienia straty. Najbliższy powodzenia był Robert Janicki, jednak zabrakło mu precyzji po dwójkowej akcji z Grzegorzem Tomasiewiczem.

 

Od 60 minuty zarysowała się wyraźna przewaga siedlczan. Pogoniści zostali nagrodzeni za swoją postawę w 76 minucie, kiedy jeden z piłkarzy gości zaliczył swojaka po rzucie rożnym. W ostatnim kwadransie obie drużyny dążyły do zwycięstwa, lecz bezskutecznie. Ostateczny remis 1:1 z FK Gorodieja należy uznać za sprawiedliwy.

 

W sobotę 18 lutego o 12:00 Pogoń zagra w Puławach z Wisłą.

 

Sparing: Pogoń Siedlce - FK Gorodieja 1:1 (0:1)


Bramki: samobójcza 76 - Dmitrij Lebiediew 1

 

Pogoń: 1. Przemysław Frąckowiak - 2. Tomasz Lewandowski (68, 5. Sebastian Krawczyk), 4. Arkadiusz Jędrych (61, 7. Daniel Dybiec), 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła (61, 16. Łukasz Wójcik) - 93. Michał Bajdur (83, 27. Jakub Szrek), 23. Piotr Mroziński, 18. Marcin Burkhardt (68, 20. Piotr Krawczyk), 17. Eusébio Bancessi (52, 24. Damian Świerblewski) - 10. Grzegorz Tomasiewicz (59, 13. Piotr Kurbiel), 9. Robert Janicki (46, 6. Marcin Paczkowski)

Remis z Białorusinami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, Siedlce - więcej informacji