:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  8°C słabe opady deszczu

Rozmowa z Andrzejem Sitnikiem

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Andrzejem Sitnikiem, radnym Miasta Siedlce, przedstawicielem Bezpartyjnych Siedlec.

W naszej redakcji gościliśmy radnego Miasta Siedlce, przedstawiciela ugrupowania Bezpartyjne Siedlce i zapytaliśmy o plany na przyszłość. Najbardziej interesowało nas, czy będzie ubiegał się o fotel prezydenta Siedlec w przyszłorocznych wyborach i czy zamierza odpowiedzieć na apel Krzysztofa Chaberskiego o zjednoczenie opozycji.

Posłuchajcie.

Rozmowa z Andrzejem Sitnikiem komentarze opinie

  • gość 2017-11-15 08:26:19

    Nie byłem Pana wyborcą, jednak zaczynam przekonywać się do działań jakie podejmuje Pan w siedleckim samorządzie.

  • gość 2017-11-16 23:03:01

    Trzeba dać człowiekowi szanse. Niech się nowy wykaże, bo te pierniki, to już za dużo hulały naszym kosztem. Pan Sitnik albo się sprawdzi, albo nie. Drugiej kadencji najwyżej nie będzie.

  • gość 2017-11-17 11:27:04

    "może tam być administracja" Zgadza się. administracja Muzeum Diecezjalnego.

  • gość 2017-11-17 14:40:17

    Pan Sitnik już dawno powinien dać sobie spokój

  • gość 2017-11-17 14:40:56

    Co go tak ciągnie do tego koryta? Jakie ma kwalifikacje?

  • gość 2017-11-17 14:41:29

    Ładnie gadać każdy potrafi

  • Gość - niezalogowany 2017-11-18 05:19:43

    A jakie obecny prezydent ma kwalifikacje? Wymień chociaż trzy. Oczywiście zatrudnianie za zgodą ojca, zadłużenie, sprzedaż majątku miasta, występy na scenie pomiń. Te kwalifikacje wszyscy znają.

  • gość 2017-11-18 12:22:06

    Przynajmniej ma jakieś doświadczenie

  • gość 2017-11-18 15:07:53

    Najprościej jest krytykować obecne władze. I ciągle gadać o kredytach. A konkretów zero. Sitnik jak PO. Narzekanie na PIS a brak pomysłu na zmianę. Wybory wygrywa się programem i pomysłami a nie krytykowaniem obecnej władzy. Moim zdaniem nie ma szans, ale chciałabym zobaczyć jak rządziłby Sitnik bez kredytów. Na pewno dużo by się w naszym mieście działo hehe

  • gość 2017-11-18 15:15:14

    Dlaczego Pan Sitnik nie powie ile w Siedlcach zrealizowano inwestycji, jak Siedlce się zmieniły przez ostatnie lata? Trochę obiektywizmu!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-19 13:28:18

    A ile można było zrobić zamiast trwonić kasę. O ile mniej można była założyć miasto działając racjonalnie?

  • gość 2017-11-21 19:11:08

    A ja mam wrażenie że wszystkie pozytywne komenty na temat Sitnika pisze jedna osoba