:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C słabe opady deszczu

Rusza przebudowa ul. Monte Cassino

Informacje, Rusza przebudowa Monte Cassino - zdjęcie, fotografia

Od poniedziałku, 23 lipca rusza przebudowa ul. Monte Cassino. Prace zostaną wykonane na odcinku od ronda Marii Skłodowskiej – Curie do ul. Okrężnej. Termin zakończenia robót to 14 września, a wykonawcą inwestycji jest firma Strabag.

W pierwszym etapie remontu wykonawca wprowadza obustronne zwężenie ulicy (skrajne pasy ruchu zostaną zamknięte), które zacznie obowiązywać od 23 lipca, od godz. 10.00 i potrwa około miesiąca.

Przebudowa ul. Monte Cassino przewiduje wybudowanie ronda na skrzyżowaniu z ul. Okrężną, wymianę oświetlenia ulicznego, przebudowę chodników i nową nawierzchnię jezdni oraz wybudowanie ścieżek rowerowych. Całość inwestycji kosztować będzie 1 314 tys. zł. Miasto uzyskało na to zadanie wsparcie w wysokości 500 tys. z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.

 

 

źr. UM Siedlce

Rusza przebudowa ul. Monte Cassino komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji