:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Siedleccy Sportowcy dla WOŚP IV

Inne sporty, Siedleccy Sportowcy WOŚP - zdjęcie, fotografia

Siedleccy sportowcy ponownie włączyli się w program działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po raz czwarty w imprezie „Siedleccy Sportowcy dla WOŚP” zmierzyli się w „nietypowych” dla siebie grach halowych, i tym razem udział wzięło 8 drużyn z 6 klubów, a rozgrywki po raz pierwszy odbyły się na hali ARMS przy ul. Popiełuszki.

Każdy zespół rozegrał krótki mecz złożony z dwóch 7 minutowych połówek, dzięki temu spotkania były dynamiczne, publiczność się nie nudziła, a sportowcy nie mieli czasu na zmęczenie. Równolegle Siedlecki Klub Koszykówki prowadzi konkurs rzutów do kosza. W przerwach licytowane były gadżety przekazane przed kluby i siedlecki sztab Orkiestry. Największe kwoty osiągnęły piłka i koszulka MKP Pogoń z autografami piłkarzy, podpisany kalendarz rugbistów Pogoni, piłka z IV Europejskiego Festiwalu Rugby i karnet na treningi w Fight Club Boxer.

Od początku imprezy trwała zbiórka do puszek wolontariuszy, trafiały też do nich pieniądze za wylicytowane gadżety, a czuwający nad sportowcami patrol medyczny kolejny raz nie miał nic do roboty. Nie sposób opisywać poszczególnych meczów, trzeba to po prostu zobaczyć, najlepiej zarezerwować już czas na przyszłoroczną imprezę żeby zobaczyć np. mecz unihokeja pomiędzy rugbistami, a szczypiornistami sędziowany przez międzynarodowego sędziego PZHL.

 

Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich kibiców i zainteresowane kluby do udziału w przyszłorocznej, piątej edycji imprezy, taki mały jubileusz. Kolejny raz należą się podziękowania dla siedleckich sportowców, trenerów, sędziów i działaczy za profesjonalne potraktowanie imprezy oraz przekazane na licytację cenne gadżety, a za wspieranie zawodników i wrzucone do puszek datki.

 

Poniżej wyniki i składy drużyn z czwartej „Siedleccy Sportowcy dla WOŚP”.

 

Mecz unihokeja

MKS Pogoń (rugby) MKS Pogoń Prus (piłka ręczna) 3:5 (0:2)

Pogoń: Tomasz Biernacki, Adrian Chróściel, Paweł Kuligowski, Janek Mirosz, Marek Mirosz, Grzegorz Muszyński, Maciej Panasiuk, Marcin Posiadała, Dawid Rajewski, Przemek Rajewski. Trener: Jerzy Matwiejczuk.

Prus: Jakub Altin, Jakub Chromiński, Michał Kluczek, Bartosz Niedziółka, Mateusz Pogonowski, Paweł Turyk. Trener: Michał Kluczek.

Sędziowie: Krzysztof Karaś (Polski Związek Hokeja na Lodzie).

 

Mecz futsalu

WLKS (zapasy) v TKKF Ognisko Siedleckie (kickboxing) 2:1 (2:0)

WLKS: Adrian Gorczyca, Joanna Kobylińska, Kornelia Koprowicz, Sebastian Pawlak, Klaudia Podgórzak, Elwira Sprzonczak, Karolina Urban, Filip Walczak, Jakub Zdanowski, Dominik Żuraw. Trener: Sebastian Pawlak.

TKKF: Maksym Garbaczewski, Maciej Garbaczewski, Roger Garbaczewski, Kamil Jastrzębski, Tomasz Kobyliński, Michał Kulikowski, Patryk Moskwiak, Hubert Rutkowski. Trener: Andrzej Garbaczewski.

Sędzia: Michał Strzałkowski (MKS Pogoń).

 

Mecz rugby tag

MKS Pogoń (piłka nożna kobiet) v Siedleckie Łaziki 1:5 (0:1)

Pogoń: Robert Chojecki, Patrycja Gorzkowska, Ada Iwińska, Agata Pieńkowska, Milena Radzikowska, Michał Strzałkowski, Maciej Sztajnert. Trener: Maciej Sztajnert.

Łaziki: Krzysztof Bielski, Marcin Dybowski, Tomasz Gałek, Grzegorz Głogowski, Marcin Radzikowski, Łukasz Ratajczyk, Marysia Ratajczyk, Tomasz Radzikowski, Maciej Strus, Karol Troć. Trener: Marcin Radzikowski.

Sędzia: Wojciech Plichta (Miejski Klub Rugby).

 

Mecz piłki ręcznej

Miejski Klub Rugby/WFS Veterans v Miejski Klub Piłkarski Pogoń 4:11 (2:6)

MKR: Jarosław Borkowski II, Robert Chojecki, Krzysztof Kisieliński, Andrzej Kosyl, Paweł Kuligowski, Sławomir Pieper, Wojciech Plichta, Tomasz Radzikowski, Mariusz Siwiec, Rafał Władziński, Daniel Zychowicz. Trener: Wojciech Plichta.

MKP: Michał Bajdur, Arkadiusz Czarnecki, Przemysław Frąckowiak, Daniel Chyta, Rafał Misztal, Piotr Mroziński, Adrian Paluchowski, Radosław Ratajczak, Grzegorz Tomasiewicz. Trener: Krzysztof Pawlusiewicz.

Sędzia: Michał Kluczek (MKS Pogoń Prus).

 

 

ZDJ. mkppogonsiedlce.pl

Siedleccy Sportowcy dla WOŚP IV komentarze opinie

  • GośćBM - niezalogowany 2018-01-20 11:26:14

    Tylko pamietaicie nie ponirzaj nie kłamcie nie oczerniaicie i nie wywyszaicie swego ciała krzywdząc drugiego ponieważ prawda wyjdzie na jaw a ty krzywdząc drugiego puidziesz do piekla .I bedziecie demona głaskać za krok za zło kara musi być bo po co cierpieć i się męczyć ze złem ciemnosci.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl

Inne sporty, Siedlce - więcej informacji