:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Spektakl "Kiedy kota nie ma..."

Kiedy: 2015-02-12 , godzina: 17:00 | Gdzie: Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Świrskiego 31

Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce znakomici aktorzy warszawskiego Teatru Capitol zaprezentują brawurową komedię "Kiedy kota nie ma...". Zabawne scenki rodzajowe z życia dwóch brytyjskich małżeństw, arcyśmieszny komizm sytuacyjny rozbawią publiczność do łez. Przedstawienie będzie można zobaczyć w czwartek 12 lutego o godzinie 17:00 i 20:00.

 

"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu?

 

Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

 

"Kiedy kota nie ma..."

Reżyseria: Andrzej Rozhin

Scenografia i kostiumy: Joanna Pielat - Rusinkiewicz

Przekład: Klaudyna Rozhin

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Występują:  Katarzyna Skrzynecka/ Viola Arlak, Anna Gornostaj/ Maja Barełkowska, Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt, Aleksandra Grzelak, Marta Wierzbicka

 

 

Rezerwacje i bilety dostępne w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS (ul. Świrskiego 31 i w Galerii Siedlce) oraz pod numerem telefonu: 25 794 31 89.

 

Zapraszamy!

 

 

 

Źródło: CKiS


Spektakl "Kiedy kota nie ma..." komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się