:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Spektakl "Opowieść wigilijna"

Kiedy: 2015-01-11 , godzina: 16:00 | Gdzie: Scena Teatralna Miasta Siedlce

Wyjątkowe przedstawienie dla całej rodziny, którego nie można przegapić! Już w niedzielę, 11. stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zostanie wystawiona "Opowieść wigilijna". Piękna, mądra historia dla młodszych i starszych widzów, idealnie wpisuje się w świąteczno-noworoczny czas.

 

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na kolejny spektakl cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" w niedzielę 11. stycznia o godzinie 16:00. Tym razem publiczność obejrzy adaptację popularnej "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa. Jest to pouczająca historia przemiany bogatego, lecz nieszczęśliwego i bardzo skąpego Scrooge’a w człowieka dobrego, hojnego i pomagającego innym. 'Cud' dokonuje się w noc wigilijną, kiedy to głównego bohatera odwiedzają kolejne duchy Świąt Bożego Narodzenia – minionych, obecnych i tych, które dopiero mają nastąpić. Wspomnienia i przyszłe wizje skłaniają Scrooge’a do refleksji nad życiem, wartością pieniądza, znaczeniem posiadania rodziny i bliskich.

Głęboka prawda o życiu i wartościach opowiedziana za pomocą znakomitej mieszanki ruchu, tańca, muzyki. Na scenie pojawi się łącznie około 80 artystów – aktorów, tancerzy i chórzystów.

 

"Opowieść wigilijna"

Scenariusz, reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska

Obsada: aktorzy Teatru ES, tancerze Teatru Tańca Caro Dance oraz śpiewacy Chóru Miasta Siedlce

Producent: CKIS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce


 

Bilety do nabycia w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS (ul. Świrskiego 31 i w Galerii Siedlce). Rezerwacje telefoniczne pod numerem 25 794 31 89.

 

Zapraszamy!

 

Źródło: ckis.siedlce.pl


Spektakl "Opowieść wigilijna" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się