:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Spektakl Skąpiec.Work in progress w CKiS

Kiedy: 2015-03-20 , godzina: 19:00

  • Spektakl Skąpiec Work in progress w CKiS
    Spektakl Skąpiec Work ...
  • Spektakl Skąpiec Work in progress w CKiS
    Spektakl Skąpiec Work ...
  • Spektakl Skąpiec Work in progress w CKiS
    Spektakl Skąpiec Work ...

Spektakl "Skąpiec. Work in progress" na podstawie sztuki Moliera, będzie można zobaczyć już 20 marca o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W obsadzie sztuki wystąpią: Waldemar Obłoza, Dorota Zielińska, Agata Sasinowska, Bartek Magdziarz, Sebastian Cybulski, Maciej Czapski, Robert Protasewicz i Krzysztof Barabasz.

"Skąpiec. Work in progress" to niezwykła wariacja wokół klasycznej sztuki Moliera. Trudna lektura zyskuje tu nowe oblicze. Zostaje przybliżona współczesnemu odbiorcy, pogłębiona i uniwersalnie zinterpretowana. Kto powiedział, że teatr musi być nudny? Spektakl "Skąpiec. Work in progres" to historia o powstawaniu przedstawienia na bazie sztuki Moliera. Dylematy aktorów, kłopoty reżyserów i scenografów, zawiłości interpretacyjne i produkcyjne, gorsze i lepsze dni... czyli to, co zwykle ukrywa się przed widzem, przeplata się tu z perypetiami molierowskich bohaterów. Nasz spektakl to w istocie "dwa w jednym": podglądamy teatralną "kuchnię" oraz pieczołowicie interpretujemy "Skąpca".


Scenariusz i reżyseria:Adam Biernacki
Kostiumy:Katarzyna Lipińska
Kierownik produkcji:Anna Harke
produkcja:Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

Spektakl Skąpiec.Work in progress w CKiS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się