:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Spektakl Teatru Es „Dzień Drugi”

Kiedy: 2015-03-25 , godzina: 19:00 | Gdzie: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

  • Spektakl Teatru Es „Dzień Drugi”
    Spektakl Teatru Es „Dz...

Na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce już niedługo będzie można zobaczyć spektakl w reżyserii Waldemara Koperkiewicza „Dzień Drugi”. Sztuka powstała w oparciu o książki i audycje radiowe Grzegorza Skwarka "Dzień Drugi. Prawda Jedyna".

Spektakl będzie można zobaczyć w Centrum Kultury i Sztuki już 25 marca (środa) o godzinie 19:00. Sztukę można nazwać spektaklem pasyjnym, przedstawiającym w wyjątkowy sposób przemyślenia i refleksję człowieka 21 wieku na temat wiary i miejsca Jezusa Chrystusa w życiu codziennym każdego z nas. Sposób w jaki zrealizowane jest przedstawienie przypomina formę współczesnego reportażu z miejsca, w którym aktualnie dzieją się najistotniejsze wydarzenia. Widowisko uzupełnione jest o projekcję materiałów multimedialnych i doskonałą klimatyczną muzykę.

Na deskach Sceny Teatralnej zobaczymy między innymi Anię Brodę i Jacka Mielcarka, którzy wykonają pieśni wielkopostne z XVI i XVII wieku oraz aktorów Teatru Es: Annę Kasjaniuk, Pawła Skolimowskiego, Roberta Protasewicza, Macieja Czapskiego i Pawła Kryszczuka.

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! Przedstawienia dla szkół wystawione zostaną 25 i 26 marca o godz. 9:00 i 11:00.

Spektakl Teatru Es „Dzień Drugi” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się