:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  -7°C lekkie zachmurzenie

Stonoga z więzienia w Siedlcach: "Założono mi stryczek (...) odciął mnie oddziałowy"

Informacje, Stonoga więzienia Siedlcach Założono stryczek odciął oddziałowy - zdjęcie, fotografia

Na facebookowym profilu Zbigniewa Stonogi pojawił się nowy wpis. Ponownie mówi on o terrorze, który stosowany jest wobec niego w Zakładzie Karnym w Siedlcach oraz o pchnięciu do samobójstwa i wielokrotnym rozbieraniu do naga.

Wpis zaczyna się informacją, że Sąd Okręgowy w Siedlcach uznał, że „decyzja dyrektora zakładu karnego w Siedlcach uniemożliwiająca mu pobyt na ślubie syna była niezgodna z prawem, a dyrektor wkroczył w sferę przeznaczoną dla sądu”.

Dodaje również, że "Od wczoraj (czyli od wtorku 28.11 - red.) terror stosowany wobec mnie wzrósł, założono mi stryczek i pchnięto do samobójstwa odciął mnie oddziałowy. Do późnych godzin nocnych kilkukrotnie wyprowadzano mnie z celi i rozbierano do naga oraz przeszukiwano kolejny raz celę.

Stonoga wystosował również apel do „wszystkich ludzi dobrej woli o zorganizowanie protestu pod bramami więzienia bądźcie tu w sobotę 9 grudnia o godzinie 14:00". A do Basi z Nowego Targu pisze: "Basiu zorganizuj to na forach internetowych".

 „Ziobro wiem że, to Ty stoisz za tymi hitlerowskimi prześladowaniami mnie w więzieniu” – czytamy na końcu.

 

Profil Zbigniewa Stonogi na Facebooku obserwuje 651 931 użytkowników. (Stan na 29.11.2017 godz. 21.30)

 


Stonoga z więzienia w Siedlcach: "Założono mi stryczek (...) odciął mnie oddziałowy" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Informacje, Siedlce - więcej informacji