:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -1°C całkowite zachmurzenie

Światłowodowy internet dla Siedlec

Światłowodowy internet w Siedlcach - zdjęcia

W najbliższy czwartek, 16 lutego o godz. 12.00, w sali Urzędu Miasta zostanie podpisane porozumienie pomiędzy Miastem Siedlce i Orange Polska.

Na mocy tego dokumentu w Siedlcach powstanie sieć szybkiego światłowodowego internetu. Jeszcze w tym roku operator przewiduje stworzenie warunków do podłączenia ok. 13,5 tysiąca mieszkań, a w przyszłym roku kolejnych 10 tys. Cel porozumienia to rozwój społeczeństwa informacyjnego i zwiększenie dostępności do infrastruktury światłowodowej.

 

Porozumienie podpiszą: prezydent Wojciech Kudelski i wiceprezes Orange Polska Piotr Muszyński.

 


internet w siedlcach - komentarze opinie

  • KonstantinPol - niezalogowany 2017-02-14 22:58:28

    Oby to była prawda. Obecnie 20/1 to przeżytek i masakra. Uploadowanie czegokolwiek do chmury czy na YT trwa wieki. Liczę na Was! Jak tylko skończy mi się umowa na Neo to zrywam i podpisuję kolejną na FTTH!

  • Gość - niezalogowany 2017-02-21 20:01:09

    DO KONSTANTINPOL: Tak to prawda. Ja już mam FTTH od Orange. Naprawdę bezporownania, to co miałem wcześniej a teraz to mega różnica. Niezawiesza się, jest na tyle szybki, że samo pobieranie filmu trwa moment a nie to co wcześniej kilka minut a nawet godzinę. Jeśli masz już NEO w Orange to tylko zadzwonić i zapytać czy możesz już zmienić na FTTH. Wiem że jeśli już masz możesz zmienić w trakcie trwania umowy. Zadzwoń do tej Pani ona mi wszystko ogarnęła ja tylko wpadłem do Salonu bez kolejki oczywiście i podpisałem umowę-aneks (tel.512452800)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na infoSiedlce.pl